zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plGalerie › 10 Brave moments

Galerie zdjęć / Taniec

10 Brave moments

10. edycja Brave Festival i 10 „odważnych” momentów uchwyconych na fotografiach. Zobacz, jak zapamiętamy ,,Święte ciało” -  tegoroczną edycję festiwalu, która trwała we Wrocławiu od 4 do 17 lipca. 

Moment 1 Projekcja  niemego filmu „Światło Azji” z muzyką na żywo w wykonaniu zespołu Divana czyli wyjątkowa inauguracja  Przeglądu Filmowego Brave Festival, który w tym roku po raz pierwszy rozpoczął festiwal. Muzycy z Radżastanu perfekcyjnie dobrali dźwięk do wyświetlanego obrazu.

Moment 2 Finał 5. edycji projektu Brave Kids – 100 dzieci z 17 krajów świata na jednej scenie. Królowała radość, energia i improwizacja!

Moment 3 Wirujący derwisz - Ziya Azazi - początek głodnej ścieżki Brave Festival 2014. Na zakończenie długa owacja na stojąco i niezwykły bis.

Moment 4 Tańczący kapłan Voodoo na scenie. Wyjątkowo awangardowy artysta zachwycił publiczność.

Moment 5 Melanie Lomoff i Rama Vaidyanathan. Zupełnie różne tradycje, identyczna absolutna kontrola nad ciałem. Niezwykłe kobiety Brave Festival 2014 zgodziły się na wspólną improwizację w ramach artystycznych konfrontacji.

Moment 6 Brave Festival to wyjątkowe wydarzenie na mapie Wrocławia. W tym roku grupa Balega z Sumatry Zachodniej zaprezentowała w Rynku swoje umiejętności.

Moment 7 Rytuał, maski, ogień. Plenerowy pokaz tradycji Mudijettu z Wyspy Słodowej przeniósł publiczność wprost do świątyń Kerali!

Moment 8 Brave Festival od zawsze promuje sztukę odważną. Teatr 21, którego aktorami są osoby z zespołem Downa i autyzmem przypłynął do Wrocławia ze swoim „Statkiem miłości”.
Moment 9 Rama Vaidyanathan w tańcu przedstawiła piękno świata i hinduistyczne wierzenia. W tym roku Brave Festival pokazał kulturę Indii w soczewce.

Moment 10 Na zakończenie 10. edycji Brave Festival pokaz jednego z najstarszych kultów religijnych na świecie – Sarpam Thullal.
1. Divana/ fot.M.Bral 2. Brave Kids\fot.F.Basara. 3. Ziya Azazi/fot.M.Bral
4. Koffi Koko/fot.M.Bral 5. Melanie Lomoff i Rama Vaidyanathan/fot.M.Bral 6. Balega - parada w Rynku/fot.M.Lulko
7. Mudijettu/fot.M.Bral 8. Teatr 21/ fot.M.Bral 9. Rama Vaidyanathan/ fot.M.Bral
10. Sarpam Thullal/ fot.M.Bral
 
Komentarze
  • Niezwykłe wydarzenie! A fotografie dokumentujące je jeszcze bardziej niesamowite i oddające klimat tego festiwalu. Nieodmiennie zachwyca mnie to, w jaki sposób profesjonalnym fotografom udaje się uchwycić tyle emocji na zdjęciach. Autorowi lub autorom zdjęć z tego festiwalu moim zdaniem udało się to znakomicie : )

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Młode życie /konkurs/ Film / Aktualności
Lato w pełni, a 11. Letnie Tanie Kinobranie jest już na półmetku. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na jeden z seansów.
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/ Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety!
Tagi