zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plMuzykaAktualności › Alicia Keys: Usiądziesz z wrażenia

Alicia Keys: Usiądziesz z wrażenia

.html
Alicia Keys/mat. pras.

Od ostatniego koncertu Alicii Keys w naszym kraju minęło już pięć lat. Dlatego tym bardziej cieszy, że soulowa wokalistka powraca do Polski. W maju ruszy w trasę po Europie, a już w czerwcu usłyszymy ją w Poznaniu. Tym razem "na siedząco".

Mimo tego, że poznański Stadion Miejski w Poznaniu gwarantuje widowisko "open air", jak mało która arena koncertowa na szlaku "Set The World On Fire" czyli najnowszym tournée artystki, to polska publiczność będzie mieć zapewnione miejsca siedzące, których liczba wyniesie 25 000 tys., tak aby zachować przynajmniej namiastkę kameralnego wieczoru. Możemy być pewni, że w jego trakcie usłyszymy takie numery jak "Fallin'", "New York" czy "Empire State Of Mind". Warto jednak podkreślić, że jej występ w stolicy Wielkopolski przede wszystkim promować będzie jej najnowsze dzieło, album "Girl On Fire". W Polsce piosenkarka ostatni raz zagrała w 2008 roku na warszawskim Torwarze.

 

 Alicia Keys - Girl On Fire
 Official video

Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że Alicia Keys należy do grona największych gwiazd soulu i r'n'b, co więcej, wciąż utrzymuje się na prowadzeniu na listach przebojów, dzięki czemu przez lata dorobiła się sporej renomy w świecie muzyki rozrywkowej. Szczególnie, że jest jedną z tych artystek, która nie uznaje kompromisów i nie próbuje się dopasować do panujących trendów. Ponadto, Keys to świetna tekściarka i multiinstrumentalistka oraz wielokrotną laureatka, choćby tak uznanych nagród jak Grammy.

.html
Alicia Keys/mat. pras.

 

Koncert Alicii Keys odbędzie się 30 czerwca o godz. 20.00 na Stadionie Miejskim (ul. Bułgarska 17) w Poznaniu. Szczegółowe informacje na temat koncertu, jak również ceny biletów zostaną przedstawione na konferencji prasowej, która niebawem odbędzie się na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Gdyby 15 lat temu ktoś opowiedział mi, że za lat 15 międzynarodowe gwiazdy będą koncertowały w naszym kraju na porządku dziennym... powiedziałbym: chłopcze ... biedny chłopcze. Trzeba przyznać, iż "sytuacja kulturalna" jest zdecydowanie inna , się pozmieniało .))

  • Jesteśmy koncertowym zadupiem Europy. Jeszcze do niedawna organizatorzy tras załatwiali nas Pragą. Może za 15 lat to się zmieni:)))

  • Rihanna,Beyonce.....Alicia Keys widocznie nie chce byc gorsza od swych kolezanek i woli trzymac reke na pulsie! :) Na koncert zadnej z tych Pan sie jednak nie wybieram.Jest wiele ciekawszych wydarzen koncertowych! :)

  • Alicia Keys też jest ciekawa! I wybierając miedzy wcześniej wspomnianymi; Rihanna, Beyonce wole zdecydowanie Keys.Bez wątpienia będą tłumy na Bułgarskiej w Poznaniu :))

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
'Wieloryb The Globe' w Łaźni Nowej: Mów do mnie jeszcze /recenzja spektaklu/ Teatr / Recenzje
Krzysztof Globisz i silent disco? Wzruszający spektakl Mateusza Pakuły i Evy Rysovej to pytania o terapeutyczną moc teatru oraz udział w nim...
'Jedynaczka': Nieznana powieść matki Henryka Sienkiewicza
Do fascynującego odkrycia doszło w Bibliotece Narodowej – jedna z pracownic odnalazła nieznaną powieść pt. "Jedynaczka" autorstwa...
Paul McCartney pozwał Sony
Paul McCartney złożył pozew przeciwko wydawcy muzycznemu Sony ATV Music Publishing. Artysta chce odzyskać prawa autorskie do ponad 260...
Cynthia Delaney Suwito: Sztuka szydełkowana makaronem Rafała Wojaczka wiersze obłąkane według Floriana Śmieji
Tagi