zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plFilmPremiery › Barbie w świecie gier /Na co do kina?/

Barbie w świecie gier /Na co do kina?/

 

[fot. UIP]

BARBIE W ŚWIECIE GIER

[Barbie Video Game Hero]

Reż. Conard Helten, Zeke Norton

USA 2017, dystr. UIP

[animacja]

 

Treść: Barbie zostaje w magiczny sposób przeniesiona do świata gry wideo, gdzie m.in. ściga się na rolkach. Poznaje tam nowych przyjaciół. Wspólnie muszą zaradzić niebezpieczeństwu. Grze zagraża złośliwy Emotkowy Wirus.

Za: Zabawkarska ikona uczy zasad komputerowego bezpieczeństwa? Kolejna z zaskakujących misji, w których Barbie odnajduje się bez ujmy na honorze. Inspiracja Ralfem Demolką?

Przeciw: Dla ojców małych dziewczynek - powrót koszmaru, drenującego kieszeń i nadwyrężającego cierpliwość.

Na marginesie: "Barbie w świecie gier" to najnowsza produkcja z serii, którą firma Mattel chce odświeżyć wizerunek zabawkarskiej. W ubiegłym roku powstały aż 3 długometrażowe animacje, przedstawiające Barbie m.in. w kosmosie i w szpiegowskiej konwencji. '

 

 

Poznaj pozostałe premiery [kliknij po więcej]:

POKOT - Janina Duszejko to mieszkająca w Sudetach to emerytowana inżynierka. Z zapałem zgłębia astrologię i propaguje wegetarianizm. Pewnej nocy w okolicy swojego domu znajduje martwe ciało sąsiada. Mężczyzna był kłusownikiem, a jedyne znalezione na śniegu ślady to te należące do sarny. Policja wydaje się bezradna. Duszejko rozpoczyna więc własne śledztwo.

UKRYTE DZIAŁANIA- Oparta na faktach historia trzech czarnoskórych matematyczek, które na przełomie lat 50. i 60. XX wieku pracowały dla NASA. Walcząc nie tylko z uprzedzeniami natury rasowej, ale też płciowej. Bohaterki swoimi obliczeniami przyczyniły się m.in. do wysłania w kosmos pierwszego Amerykanina - Johna Glenna.

PORADY NA ZDRADY - Kalina i Fretka mają dość w swoim otoczeniu niewiernych mężczyzn. W tym celu organizują osobliwy biznes. Pomagają kobietom testować lojalność ich życiowych partnerów. Bohaterki mają tylko jeden problem. Co w sytuacji, jeśli "testowany" rozkocha w sobie "testującą"?

PLANETARIUM - Laura i Kate posiadają tajemnicze moce, dzięki którym mogą porozumiewać się z duchami. Swoimi występami robią prawdziwą furorę w międzywojennej Francji. Do dziewczyn zgłasza się pewien producent filmowy.

XXX: REAKTYWACJA - Do rąk niebezpiecznego przestępcy Xiangi dostaje się śmiercionośna Puszka Pandory. W celu odzyskania broni, służby ponownie werbują, oficjalnie uznanego za martwego Xandera Cage'a. Agent musi zmierzyć się nie tylko ze złoczyńcami, ale też ze spiskiem na szczytach rządowych.

PRAKTYKANT - Aiman podejmuje pracę w malezyjskim więzieniu o zaostrzonym rygorze. Pewnego dnia otrzymuje nietypową propozycję. Pracujący na miejscu więzienny kat odchodzi na emeryturę. Po rezygnacji następcy, proponuje stanowisko Aimanowi. Mężczyzna nie wie, że z katem łączy go mroczna tajemnica z przeszłości.

WIELKA WYPRAWA MOLLY - Wesoła i psotna Molly żyje sobie w kolorowym Potworowie. Jej rodzice spodziewają się kolejnego potomka i w tym celu szykują na wyprawę do odległej Wyspy Jaj. Molly ma zostać w domu z wujkami. Bohaterka postanawia jednak dotrzymać kroku rodzicom. Wyrusza za nimi w pościg razem z wiernym towarzyszem przygód Edisonem.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Premiera na pewno zachwyci wszystkie dziewczynki uwielbiające przygody Barbie. Jeszcze kilka lat temu sam wybrałbym się na nią z córkami. Szkoda, że czas tak szybko leci ;)

  • BARBIE W ŚWIECIE GIER to animacja skierowana do dziewczynek i one powinny się tą produkcją zainteresować. Jak będzie w rzeczywistości trzeba poczekać na wyniki oglądalności.

  • Gdybym był kilkuletnią dziewczynką to może zainteresowała mnie ta produkcja, jednak ani moja płeć ani wiek się nie zgadza, więc obok filmu przechodzę obojętnie.

  • Drodzy poprzednicy - no raczej jest to produkcja dla dzieci ;) ;) Przepraszam za uszczypliwość, ale zbierało mi się od kilku tygodni... Nie bardzo rozumiem sens zamieszczania takich komentarzy.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Młode życie /konkurs/ Film / Aktualności
Lato w pełni, a 11. Letnie Tanie Kinobranie jest już na półmetku. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na jeden z seansów.
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/ Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety!
Tagi