zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWokół kulturyArtykuły › Celebryci improwizują

Celebryci improwizują

 fot. mat. prasowe

Aż sześć postaci ze świata show-biznesu spróbuje swoich sił w improwizacji . "W-arte! Open Art Space" Romy Gąsiorowskiej rusza z nowym projektem.

W kwietniu W-arte! zaprasza na spotkanie z sześcioma celebrytami, którzy wskoczyli na głęboką wodę improwizacji. W-arte! Impro Show to Ela Romanowska, Ania Czartoryska-Niemczycka, Iza Lach, Adam Fidusiewicz, Kacper Kuszewski i Ludwik Borkowski rzuceni do żywego kontaktu z widzem. Teatr Improv Ab Ovo, który od 7 lat zajmuje się improwizacją przygotował celebrytów do zderzenia się z widzem na scenie.

 fot. mat.prasowe

Efekty tego będziecie Państwo mogli oglądać każdego wieczoru w innym składzie, w kwietniu w klubie Rejs, w maju w Kinie Elektronik. Ideą teatru improwizacji jest to, że biorący w nim udział aktorzy grają spontanicznie, bez scenariusza. Każdy element show będzie zaskakiwać, aktorzy - celebryci odarci z masek błyszczą przed publicznością czystym talentem, sprytem i poczuciem humoru, realizując wspólnie zadania sprawią, że publiczność będzie zrywać boki ze śmiechu. Każdy wieczór będzie niezapomnianym przeżyciem.

W-arte! Open Art Space to platforma biznesowo-edukacyjno-artystyczna autorstwa Romy Gąsiorowskiej, łącząca w projektach różne obszary sztuki.  Pierwszym dużym projektem zorganizowanym w ramach W-arte! był spektakl muzyczny "Płyń”. Jego premiera miała miejsce w warszawskim Klubie Stodoła w lutym 2017 , a który już jesienią wyruszy w trasę po całej Polsce.


Zapraszamy na show do warszawskiego Klubu Rejs:

22.04.2017, o godz. 20:00, obsada: Iza Lach, Adam Fidusiewicz, Anna Czartoryska

23.04.2017, o godz. 16:00, obsada: Iza Lach, Elżbieta Romanowska, Ludwik Borkowski, Kacper Kuszewski

Kolejne spotkania z W-arte! Impro Show już w maju.

Napisz artykuł
Komentarze
  Reklama
  Ostatnio dodane artykuły
  Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Muzyka / Aktualności
  Niezwykła teatralno- muzyczna instalacja, której brzmienie nadaje sama publiczność! Mamy podwójne zaproszenie na spotkanie z Domem Dźwięku w...
  Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
  W Nowej Hucie wakacje zaczynają się już teraz! Już 9 czerwca rusza wielki plenerowy maraton wydarzeń. 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora,...
  Obraz Matejki sprzedany za ponad trzy i pół miliona złotych. Nowy rekord polskiego rynku sztuki!
  Takiej licytacji nie było od lat. Na Aukcji Sztuki Dawnej w DESA Unicum obraz "Zabicie Wapowskiego” Jana Matejki zyskał rekordową sumę.
  Festiwal Miłosza w Krakowie. Zacznij od swoich ulic! /zdjęcia/ We Wear Culture - największa wirtualna wystawa poświęcona modzie!
  Tagi