zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plFilmAktualności › 'Chata' i 'Carrie Pilby' w DCF-ie /konkurs/

'Chata' i 'Carrie Pilby' w DCF-ie /konkurs/

 fot. kadr z filmu

"Chata"

Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana.

Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem, pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

KONKURS

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na film "Chata" w dniach 07-13.04 we wrocławskim DCF-ie. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać maila na adres: konkurs@kulturaonline.pl, w temacie wpisując KONKURS CHATA, a w treści - podając swoje dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 07.04 do godz. 9:00.

 fot. kadr z filmu

"Carrie Pilby"

Bel Powley, znana z „Wyznań nastolatki” i „Randki z królową”, jako „Carrie Pilby”, młoda mieszkanka Nowego Jorku, która nie wychodzi z mieszkania z powodu rozczarowania ludźmi. Za namową terapeuty dziewczyna postanowi zmienić swoje życie.

„Carrie Pilby” to adaptacja powieści autorstwa Caren Lissner. Mieszkająca w Nowym Jorku Carrie w wieku 19 lat skończyła studia prawnicze na Harvardzie. Mówi w kilku językach, w tym w klasycznej grece. Dziewczyna jest niezaprzeczalnie genialna, ale też ekscentryczna. Rozczarowana otaczającą ją rzeczywistością Carrie nie ma pracy, ani przyjaciół, a nawet przestała wychodzić ze swojego mieszkania. Uważa, że wszyscy wokół są hipokrytami (a przy okazji są głupsi od niej), a wszyscy mężczyźni są płytcy i w głowie im tylko seks. Ze sprawą rad terapeuty główna bohaterka postanawia zrealizować sześciopunktowy plan (m.in. „iść na randkę”, „znaleźć przyjaciela”), dzięki któremu ma otworzyć się na innych ludzi. Czy Carrie uda się zmienić swoje życie? W filmie Susan Johnson, obok Bel Powley, zobaczymy też Vanessę Bayer, Nathana Lane’a i Gabriela Byrne’a.

KONKURS

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na premierowy film "Carrie Pilby" w dniach 07-13.04 we wrocławskim DCF-ie. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać maila na adres: konkurs@kulturaonline.pl, w temacie wpisując KONKURS CARRIE, a w treści - podając swoje dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 07.04 do godz. 9:00.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  Reklama
  Ostatnio dodane artykuły
  Letnie Tanie Kinobranie - Młode życie /konkurs/ Film / Aktualności
  Lato w pełni, a 11. Letnie Tanie Kinobranie jest już na półmetku. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na jeden z seansów.
  Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/
  Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
  Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
  Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
  Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/ Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety!
  Tagi