zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.pl › Debiuty

Debiuty

Piekielnie czarująca Izes
Piekielnie czarująca Izes 2012-01-03 jar
Oto dziewczyna, która posiada całkiem potężny aparat wokalny i nie zawaha się go użyć. A do tego jest prawdziwym człowiekiem renesansu. Poznajcie Izes.
Chłodna Kari na zimę
Chłodna Kari na zimę 2011-11-28 jar
5 grudnia ukaże się debiutancki krążek wokalistki i kompozytorki Kari Amirian. Czyżbyśmy wreszcie doczekali się nad Wisłą porządnego indie-popu?
Scrapbooking, czyli zarabiaj na swojej pasji
Scrapbooking, czyli zarabiaj na swojej pasji 2011-11-23 Alicja turek
Jej pracownia mieści się w małym pokoiku wydzielonym w mieszkaniu, gdzie na półeczkach poukładane są poszczególne elementy, z których dopiero powstanie małe dzieło sztuki.
Sinusoidalna alchemia dźwięków
Sinusoidalna alchemia dźwięków 2011-09-16 łb
Półfinalistka "X- Factor" i producent marzący niegdyś o karierze na miarę Smolika, wydają wspólną płytę. Wrocławskim duetem Sinusoidal zainteresował się sam Tricky.
Nic bardziej prawdziwego niż twarz
Nic bardziej prawdziwego niż twarz 2011-09-14 Łukasz Jaroń
Rafał Wojczal - fotografik, operator i muzyk, na wirtualnych łamach KulturyOnline opowiada o pierwszym autorskim teledysku, Trójmieście i portretach (nie)zwykłych ludzi.
Pięknie jest z Grupą Projekt
Pięknie jest z Grupą Projekt 2011-08-16 łb
8 lat od melancholijnej re-interpretacji "Wysp szczęśliwych" Gałczyńskiego, koszaliński kwartet wydaje debiutancką płytę. Jest poezja, są skrzypce, ale i nie zabrakło mocno rockowych riffów.
Polska malarka zdobywa Londyn
Polska malarka zdobywa Londyn 2011-07-08 łb
Obraz Gracjany Rejmer zakupił słynny projektant mody i kolekcjoner sztuki Paul Smith. W połowie lipca Instytut Polski w Londynie zaprezentuje wystawę prac warszawskiej artystki.
Silk: najszybszy raper świata?
Silk: najszybszy raper świata? 2011-05-31 jk
Oficjalna premiera debiutanckiego albumu Silka 6 czerwca, ale już dziś wróży się mu międzynarodową sławę. Jego film umieszczony na YouTube obejrzało dotąd ponad dwa miliony internautów.
Mjut ratuje ślimaki
Mjut ratuje ślimaki 2011-03-29 jk
Kolejny debiutant, którego przedstawiamy na naszych łamach. Mjut to cztery osoby, zespół pochodzi z Działdowa i właśnie wydał debiutancki album "Akcja ratowania ślimaków".
Naprawdę Big Lebowski
Naprawdę Big Lebowski 2011-02-23 Łukasz Badula
Debiutancka płyta szczecińskiego zespołu to wielkie wydarzenie na rodzimym poletku rocka progresywnego. "Cinematic" godzi wirtuozerskie pasaże z klimatem muzyki filmowej.
Galerie zdjęć
Reklama
Polecamy
'W 80 uderzeń dookoła świata' w Narodowym Forum Muzyki /konkurs/
'W 80 uderzeń dookoła świata' w Narodowym Forum Muzyki /konkurs/
2017-01-17

Koncert ukaże nam część niezwykłych możliwości ekspresyjnych, brzmieniowych, kolorystycznych i artykulacyjnych, jakie kryją się we współczesnym zespole perkusyjnym.

Tagi