zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.pl › Design

Design

Nie żyje Xymena Zaniewska
Nie żyje Xymena Zaniewska 2016-02-12 łb
W wieku 88 lat odeszła nestorka współczesnej polskiej scenografii. Znana z imponującego dorobku telewizyjnego i teatralnego.
Projektancie, pokaż się światu
Projektancie, pokaż się światu 2016-02-11 SG
Posiadasz duże doświadczenie w zakresie designu? A może jesteś dopiero początkującym projektantem? To tak naprawdę nieważne, bo liczy się przede wszystkim pomysł. Instytut Adama Mickiewicza zaprasza do wystawiania się!
Galeria dnia: Junk Fashion Show /zdjęcia/
Galeria dnia: Junk Fashion Show /zdjęcia/ 2016-02-09 red.
Papier, gotyk i moda! Zobaczcie, co działo się na kolejnej edycji krakowskiego, recyklingowego szaleństwa w ramach Eco Fashion Weekend.
Akademia Pana Technika: Skonstruuj to sam!
Akademia Pana Technika: Skonstruuj to sam! 2016-02-08 łb
Młodzi konstruktorzy i wynalazcy, zmierzajcie do Gdyni! Tam czeka na Was dom pełen dizajnersko- technicznych wyzwań. Za darmo!
Kultura na studiach: Łódzkie ACD
Kultura na studiach: Łódzkie ACD 2016-01-20 SG
Już za dwa lata przedstawiciele polskiego designu będą mogli otwierać szampana. Na 2018 rok zaplanowane jest otwarcie siedziby Akademickiego Centrum Designu w Łodzi.
Aravena - architekt pariasów
Aravena - architekt pariasów 2016-01-15 SG
Nigdy nie przyłożył ręki do komercyjnych projektów. W architekturze zawsze interesowały go problemy. Zwłaszcza ubóstwa. Alejandro Aravena to nie tylko architekt - to wizjoner. Właśnie otrzymał zasłużonego Pritzkera.
Dostosuj słuchawki do swoich uszu!
Dostosuj słuchawki do swoich uszu! 2015-12-30 łb
Zirytowani wypadającymi z uszu "pchełkami"? Te słuchawki same dostosują się do uszu właściciela. Rewolucyjny wynalazek powstał dzięki pasji sportowca Kyle'a Kirkpatricka.
CeTA: Kostiumy gwiazd kina
CeTA: Kostiumy gwiazd kina 2015-12-29 Magdalena Talik
We wrocławskim Centrum Technologii Audiowizualnych odnowiono już 100 kostiumów i rekwizytów ze słynnych polskich filmów. Nosili je Zbyszek Cybulski, Beata Tyszkiewicz i…Hans Kloss.
PRL-owska moda w muzeum! /zdjęcia/
PRL-owska moda w muzeum! /zdjęcia/ 2015-12-22 red.
Zwyczajne ubiory, ale i kreacje wybitnych projektantów. Zobaczcie eksponaty z "modnej" wystawy w krakowskim Muzeum Narodowym.
Galeria dnia: Różowy jest sexi /zdjęcia/
Galeria dnia: Różowy jest sexi /zdjęcia/ 2015-12-15 red.
Dziś eksplozja kolorów w witrażowo- komiksowo- porcelanowej formie! Zobaczcie niezwykłe prace Kaliny Bańki, której wystawa wystartowała w krakowskiej Galerii BB.
Galerie zdjęć
Reklama
Polecamy
Piękna, niełatwa muzyka Brodki /relacja z koncertu/
Piękna, niełatwa muzyka Brodki /relacja z koncertu/
2017-04-18

Brodka gromadzi na swoich koncertach zaskakująco zróżnicowaną publiczność. Tak było również w przypadku czwartkowego (13 kwietnia) występu w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, gdzie artystka uchyliła rąbka tajemnicy swojej pięknej, choć niełatwej twórczości.

Tagi