zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.pl › Wokół kultury

ESEJE 2.0

Mistyfikacja z nerką w roli głównej
Mistyfikacja z nerką w roli głównej 2007-06-03 Michał Raińczuk
Reality show. Troje uczestników oczekujących na nerkę i śmiertelnie chora osoba, mająca zadecydować, do kogo trafi organ po jej śmierci. Nabrać dali się wszyscy. Nie był to jednak głupi telewizyjny żart.
Gadu-Gadu: Uważaj na swój topik
Gadu-Gadu: Uważaj na swój topik 2007-06-02 Iwona Szajner
Opisy na GG - informują, śmieszą, ale też czasami bardzo przeszkadzają i denerwują. Objawy postępującej topikomanii można stwierdzić już u tysięcy internatów.
Fakty i mity na Dzień Dziecka
Fakty i mity na Dzień Dziecka 2007-06-01 Michał Raińczuk
- Kiedy dorośniesz... - kto nie słyszał tak rozpoczynającego się zdania kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu? Teraz, kiedy się podobno dorosło, warto zweryfikować prawdy zasłyszane w dzieciństwie.
Mała Brytania bez księdza geja
Mała Brytania bez księdza geja 2007-05-31 Michał Raińczuk
Wygląda na to, że dzień bez akcentu gejowskiego jest dniem straconym. A najzabawniejsze, że o owe akcenty dbają najczęściej ci, którzy gejów najchętniej widzieliby w przyciemnionej izolatce.
Świat broni teletubisiów i nabija się z Polski
Świat broni teletubisiów i nabija się z Polski 2007-05-29 Mariola Szczyrba
- Przy Polakach Castro, to liberał, jakich mało – pisze australijski serwis news.com.au. Po oskarżeniach teletubisiów o homoseksualizm, z Polski śmieją się nawet w Malezji, Nowej Zelandii i Kuwejcie.
Teletubisie już nie są gejami
Teletubisie już nie są gejami 2007-05-28 Mariola Szczyrba
Tinky Winky wpadł przez damską torebkę, ale ta ostatecznie okazała się niegroźna. Rzeczniczka Praw Dziecka, Ewa Sowińska, która oskarżyła teletubisie o homoseksualizm, teraz zachwyca się ich sympatycznymi pyszczkami.
Aldona Jankowska: Marzy mi się Ziobro
Aldona Jankowska: Marzy mi się Ziobro 2007-05-28 Mariola Szczyrba
Została ojcem Rydzykiem. Bywa też posłanką Hojarską, Zytą Gilowską i Super Nianią. Aktorka Aldona Jankowska, gwiazda "Rozmów w tłoku", opowiada nam o kulisach programu Szymona Majewskiego.
Teletubisie to geje
Teletubisie to geje 2007-05-27 Michał Raińczuk
Myślałem, że już nic mnie nie zaskoczy. A jednak. W kraju nad Wisłą granica między tym, co realne, a tym, co absurdalne, jest bardzo cienka.
Hojarska i Majewski u mediatora
Hojarska i Majewski u mediatora 2007-05-22 Mariola Szczyrba
Posłanka Samoobrony wytoczyła Szymonowi Majewskiemu sprawę karną. Powód? Satyryczne "Rozmowy w tłoku", w których Hojarska jest gwiazdą. Skłócone strony ma pogodzić mediator sądowy.
Wrocławski rekord misiowy
Wrocławski rekord misiowy 2007-05-20 msz
Wrocławianie kochają misie. 19 maja w Rynku pojawiło się aż 3255 pluszaków! Wiele wskazuje na to, że rekord Guinessa w największym Misiowym Zgromadzeniu będzie należał właśnie do Wrocławia.
Reklama
Polecamy
Kayah śpiewa 'Po co'. Będzie wielki przebój? Zobacz teledysk!
Kayah śpiewa 'Po co'. Będzie wielki przebój? Zobacz teledysk!
2017-04-26

Taneczno- etniczne rytmy i wpadająca w ucho wokaliza. Czy utwór nagrany razem z Idanem Raichelem to wielki powrót Kayah na listy przebojów?

Tagi