zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plMuzykaAktualności › Eurowizja: Kasia Moś poza podium? Bukmacherzy nie dają Polce dużych szans

Eurowizja: Kasia Moś poza podium? Bukmacherzy nie dają Polce dużych szans

 Kasia Moś w trakcie półfinału/fot. Andreas Putting - eurovision.tv

Według analityków STS tegoroczny konkurs wygrają Włochy. Polka miałaby znaleźć się dopiero w drugiej dziesiątce.

Eurowizja to nie tylko artystyczne emocje i narodowe antypatie. Konkurs piosenki Starego Kontynentu na wzór sportowej dyscypliny angażuje również bukmacherów. Ci z STS mają już swoją opinię na temat tegorocznych zwycięzców. Wszyscy, którzy obstawiają zwycięstwo reprezentantki Polski mogą się mocno rozczarować. 

Według analityków STS tegoroczny konkurs wygra reprezentant Włoch, czyli 35- wokalista Francesco Gabbani, wykonujący piosenkę "Occidentali's Karma". Drugi w kolejności jest reprezentant Portugalii-  Salvador Sobral, z utworem "Amares Pelos Dios". Trzecim pretendentem typowanym przez bukmacherów jest przedstawiciel Bułgarii - 17-latek Kristian Kostov, śpiewający anglojęzyczną piosenkę "Beautiful Mess". Poniżej wszystkie trzy z typowanych utworów:

 


Bukmacherzy ocenili również szanse Katarzyny Moś, która w tym roku reprezentuje Polskę na Eurowizji. Analitycy uważają, że Polska znajdzie się między 11 a 15 pozycją klasyfikacji końcowej - kurs 2,40. Oznacza to, że za każde trafnie postawione 100 zł można zdobyć 211,2 zł. Kurs na to, że Polka zajmie miejsce od 1 do 5 wynosi aż 12,50.

Najmniejsze szanse na wygraną mają według analityków tym razem Norwegia, Hiszpania oraz Niemcy.

Zobacz półfinałowy występ Kasi Moś:
Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Po fakcie mogę napisać, że dość trafnie ocenili szanse pretendentów. A Polka nie mogła wygrać bo była zbyt zwyczajna w swoim idealnym image'u. Gdyby na zasadzie kontrastu (w wyglądzie) miała np. domalowane wąsy, dziwną fryzurę albo ubłoconą suknię i korespondowałoby to z treścią piosenki, to jeszcze mogłaby przykuć uwagę widzów do swojego występu.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Big Book Festival już za miesiąc. Usiądź przy Okrągłym Stole i obejrzyj mecz o bibliotekę Literatura / Aktualności
Opuszczony kompleks szkół w centrum Warszawy jako czytelnicza akademia. Jeden z najmłodszych i najszybciej rozwijających się festiwali...
Włosy The Beatles zlicytowane!
10 tys. euro. Tyle zapłacono za włosy czterech Beatlesów, ścięte w roku... 1964! Kosmyki którego z muzyków okazały się najcenniejsze?
Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów przenosi się do Katowic
Weź bądź w Katowicach! Dziwnie Fajne wydarzenie po raz pierwszy w stolicy Górnego Śląska. To aż trzy dni koncertów, warsztatów i akcji w...
Luis Nubiola w Nosalowym Dworze. Wygraj bilety! 'Z biegiem lat, z biegiem dni [gdzie jest Pepi]' w Teatrze Słowackiego: Prawdziwych cyganerii już nie ma /recenzja spektaklu/
Tagi