zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plLiteraturaAktualności › Frapująca inicjatywa Grupy PWN – dołącz do Rozpisani.pl i wydaj książkę w 2016 roku!

Frapująca inicjatywa Grupy PWN – dołącz do Rozpisani.pl i wydaj książkę w 2016 roku!

Grupa PWN wraz z portalem Rozpisani.pl od ponad roku promuje twórczość literacką i wspiera autorów, którzy chcą wydać książkę na własną rękę. Zasada jest prosta – jeśli chcesz wydać książkę, zgłoś się do  zespołu Rozpisani.pl, a profesjonaliści ocenią potencjał książki i zaproponują Ci ofertę szytą na miarę.

 

 

Serwis Rozpisani.pl pomaga młodym autorom zaistnieć na rynku książki. Usługi są skierowane do każdego, kto chce wydać książkę. Tu nie ma żadnych ograniczeń – nieważne, czy piszesz powieść, wiersze, pamiętniki – za pomocą Rozpisani.pl możesz to opublikować w formie książki drukowanej lub w formie ebooka.

Self-publishing to popularny dziś na świecie sposób, dzięki któremu autor może sam wydać swoją twórczość. Zachodnie serwisy, np. Lulu.com lub Authorhouse.com doczekały się wielu bestsellerów wydanych w tej formule. Brytyjski dziennik „The Guardian” raz w miesiącu nagradza najlepszych autorów-wydawców. Redakcja uznała, że self-publishing jest obecnie jednym z najważniejszych trendów na rynku wydawniczym.  Z podobnego założenia wyszli twórcy portalu Rozpisani.pl, dzięki czemu także w Polsce niezależni autorzy mają szansę zaistnieć na rynku książki.

Współpracując z rozpisani.pl możesz skorzystać, m.in. z profesjonalnej redakcji, korekty, druku lub promocji. Zyskasz też dostęp do szerokiej dystrybucji – m.in. Amazon, Empik, Gandalf. Kalkulator usług, który jest częścią serwisu, pozwoli Ci w szybki sposób obliczyć koszty wydania książki.

Oferta Rozpisani.pl  jest skierowana do debiutantów, profesjonalistów i do  wszystkich, którzy wierzą, że o sukcesie książki decydują czytelnicy.

Jeśli jesteś autorem lub chcesz napisać książkę, przeczytaj, jakie będziesz mieć korzyści, współpracując z rozpisani.pl:

 • Pomożemy Ci wydać własną publikację
 • Pomożemy wprowadzić ją na rynek księgarski
 • Jako pisarz i wydawca masz dużą niezależność
 • Zachowujesz pełne prawa autorskie, kontrolę nad zawartością i projektem książki, decydujesz o jej cenie
 • Dostajesz atrakcyjne honorarium – znacznie wyższe niż w tradycyjnych kontraktach wydawniczych – oraz stały dostęp do wyników sprzedaży i prosty system rozliczeń
 • Książka może trafić do dystrybucji nawet w ciągu sześciu tygodni
 • Gwarantujemy usługi wydawnicze, korektorskie i promocyjne w atrakcyjnych cenach

 

Jeśli jesteś zainteresowany/-a skontaktuj się z rozpisani.pl:

Napisz:  info@rozpisani.pl lub zadzwoń 519 075 409, 502-796-038.

Więcej informacji na www.rozpisani.pl

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
 • I bardzo dobrze! Może spróbuje więcej osób wstydliwych lub niepewnych siebie. Sama kiedyś chciałam coś napisać, ale po kilku próbach stwierdziłam, że jednak wolę masowo czytać :) Chociaż może to jakiś impuls do tego, aby spróbować ponownie..

 • Nie uwazam tej propozycji za zla,ale jezeli ktos wierzy w to co sam napisal,to w jak najmniejszym stopniu powinien dzielic sie tym z innymi i powinien zdecydowac sie na wydanie ksiazki rzeczywiscie na wlasna reke.

 • Fajna inicjatywa, to może być faktycznie przełom dla self publishingu w Polsce, skoro PWN stworzyło rozpisani.pl i na pewno dla wielu autorów będzie to kolejny impuls do wydania czegoś własnego. Sama parę lat temu napisałam własną powieść, może to ten moment, aby zdecydować się na publikację :)

 • Takie inicjatywy to ja lubię z pewnością będzie spore zainteresowanie i na pewno ujawnią się jakieś skrywane głęboko w szufladzie talenty jest okazja pokazać je światu.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/ Film / Premiery
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/
Wspólnie z krakowskim Kinem Pod Baranami zapraszamy na wakacyjną sesję "filmoznawczą". Wielkie filmy za małe pieniądze. Mamy dla Was podwójne...
Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
Tagi