zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plMuzykaAktualności › George Michael: reedycja płyty i telewizyjny dokument

George Michael: reedycja płyty i telewizyjny dokument

George Michael
fot. oficjalna strona artysty

Płyta George'a Michaela "Listen Without Prejudice Vol. 1" będzie miała swoją reedycję. Do telewizji trafi również telewizyjny dokument, ukazujący prace nad krążkiem.

Spekulacje na temat śmieci brytyjskiego artysty wciąż trwają. Po doniesieniach o uzależnieniu od heroiny, w mediach pojawiają się głosy, że George Michael mógł popełnić samobójstwo i mało tego – od dawna to planował.

Odcinając się od dywagacji na ten temat, warto wspomnieć o tym, że już niedługo światło dzienne ujrzy reedycja jednego z najlepszych albumów George'a Michaela, który sprzedał się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Mowa o "Listen Without Prejudice Vol. 1",skąd pochodzi m.in. utwór "Freedom". Płyta wyjdzie na rynek w zremasterowanej wersji, ale na krążku próżno szukać będzie nowych utworów czy aranżacji.

Amerykańska telewizja Showtime szykuje dokument, ukazujący prace nad krążkiem "Listen Without Prejudice Vol. 1". George Michael pełni w nim rolę narratora, podobno jeszcze przed śmiercią szlifował ostatnie szczegóły. W filmie pojawią się gościnnie takie postacie jak m.in. Elton John, Mark Ronson i Stevie Wonder. Oprócz kulisów powstawania albumu, dokument przedstawi również długą walkę sądową z wytwórnią Sony i wydarzenia związane ze śmiercią partnera artysty, Anselmo Feleppo, który zmarł na AIDS. Produkcja ukaże się pod tytułem "Freedom: George Michael".

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Teraz możemy spodziewać się reedycji płyt George'a Michaela. Pamiętam, że po śmierci Michaela Jacksona również półki pełne były jego płyt, które doczekały się wznowień.

  • Faktycznie, w mediach pojawia się coraz więcej doniesień i domniemań odnośnie śmierci artysty. Więc dobrze, że dokument odejdzie od dziwnych pogłosek i skupi uwagę widza na tym, co najważniejsze - czyli na muzyce.

  • Mam nadzieję, że ten dokument będzie można zobaczyć również u nas. Chociaż dobrze, że jest Internet.. Na pewno w sieci będzie można obejrzeć. Czekam na reedycję, chociaż kilka starych płyt mam.

  • Zdaje sobie sprawe,ze nie brzmi to najlepiej,ale:"trzeba kuc zelazo,poki gorace".Od kilku lat o George'u Michaelu nie bylo nic slychac,a jego przedwczesna smierc stala sie okazja do zdyskontowania jego osiagniec.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/ Film / Premiery
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/
Wspólnie z krakowskim Kinem Pod Baranami zapraszamy na wakacyjną sesję "filmoznawczą". Wielkie filmy za małe pieniądze. Mamy dla Was podwójne...
Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
Tagi