zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plMuzykaAktualności › Hans Zimmer w Polsce. Wygraj bilet na krakowski koncert! /konkurs/

Hans Zimmer w Polsce. Wygraj bilet na krakowski koncert! /konkurs/

 fot. JVS Group

Najbardziej utytułowany kompozytor muzyki filmowej wraca do Polski na trzy koncerty. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert w TAURON Arena Kraków.

Zdobywca wszystkich najważniejszych nagród, w tym Oscara i Złotych Globów. O współpracy z nim marzą najwięksci producenci i reżyserzy. Autor ponad stu ścieżek dźwiękowych do najpopularniejszych produkcji filmowych, które łacznie zarobiły ponad 24 miliardy dolarów. W 2017 roku Hans Zimmer zaplanował ponowną wizytę na Starym Kontynencie. W ramach europejskiego tournee zagra trzy koncerty w Polsce. Będzie można go zobaczyć w trzech miastach – w Gdańsku, Łodzi i Krakowie.

“Hans Zimmer Live on Tour” to trasa prezentująca kilka dekad najpopularniejszej muzyki filmowej. Koncert zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza będzie zawierać klasyczne i wszystkim znane partytury z filmów takich jak “Gladiator”, “Król Lew”, “Piraci z Karaibów”, “Kod Da Vinci”, “Interstellar”. Druga będzie zawierać odświeżone wersje znanych przebojów m. in. z trylogii “Mroczny Rycerz”, czy niezapomniane tematy z filmu “Incepcja”.

W drugiej częsci obok Zimmera na scenie pojawią się specjalni goście, czyli znani artyści ze świata muzyki rozrywkowej. Podczas polskiej trasy w zespole kompozytora zagra Aleksander Milwiw-Baron, gitarzysta grupy Afromental.

Jestem bardzo podekscytowany, że moi utalentowni przyjaciele dołączą do mnie podczas nadchodzącej trasy, aby widzowie przeżyli koncert, jakiego nigdy wcześniej nie mieli okazji doświadczyć  - powiedział Zimmer.

Organizatorem trasy koncertowej jest JVS Group. Zimmer wystąpi kolejno:

  • 26 maja 2017 - ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
  • 28 maja 2017 - Atlas Arena, Łódź
  • 30 maja 2017 – TAURON Arena Kraków

 

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszeniu na koncert w Krakowie, na terenie TAURON ARENA, w dniu 30 maja. Aby wziąć udział w losowaniu wejściówki, należy przesłać maila na adres konkurs@kulturaonline.pl, w temacie wpisując KONKURS ZIMMER, a w treści - podając swoje dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 22 maja, godz. 12.00.

 

 

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Kiedy wyniki?

  • Kiedy pojawią się wyniki losowania?

  • No właśnie kiedy?

  • @ŁukaszMichalczuk, Urszula Małek, Klaudia Szlosarczyk - tak jak w przypadku WSZYSTKICH konkursów organizowanych na stronie, informujemy o wygranej jedynie wylosowane osoby, a nie podajemy ich danych publicznie. O zakończeniu konkursu i jego wyniku (podaliśmy tylko imię) pisaliśmy na naszym fanpage'u. Dziękujemy za zainteresowanie.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Big Book Festival już za miesiąc. Usiądź przy Okrągłym Stole i obejrzyj mecz o bibliotekę Literatura / Aktualności
Opuszczony kompleks szkół w centrum Warszawy jako czytelnicza akademia. Jeden z najmłodszych i najszybciej rozwijających się festiwali...
Włosy The Beatles zlicytowane!
10 tys. euro. Tyle zapłacono za włosy czterech Beatlesów, ścięte w roku... 1964! Kosmyki którego z muzyków okazały się najcenniejsze?
Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów przenosi się do Katowic
Weź bądź w Katowicach! Dziwnie Fajne wydarzenie po raz pierwszy w stolicy Górnego Śląska. To aż trzy dni koncertów, warsztatów i akcji w...
Luis Nubiola w Nosalowym Dworze. Wygraj bilety! 'Z biegiem lat, z biegiem dni [gdzie jest Pepi]' w Teatrze Słowackiego: Prawdziwych cyganerii już nie ma /recenzja spektaklu/
Tagi