zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plFilmAktualności › Harry Potter z muzyką na żywo. Mamy bilety na niezwykłe wydarzenie! /konkurs/

Harry Potter z muzyką na żywo. Mamy bilety na niezwykłe wydarzenie! /konkurs/

Harry Potter i Kamień Filozoficzny - od tego się zaczęło/mat.prasowe

Po raz pierwszy w Polsce muzyka Johna Williamsa na żywo razem z magią filmową na 480 calowym ekranie HD. Mamy podwójne zaproszenia na projekcje w Krakowie i Wrocławiu.

Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna wykona muzykę z filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, jako część serii koncertów muzyki z filmów o Harry’m Potterze.  Podczas koncertów, odtworzą na żywo dokładnie całą ścieżkę muzyczną.  Słuchając niezapomnianych kompozycji Johna Williamsa, widzowie będą mogli przeżyć od nowa magię filmu, oglądając go na 480 calowym ekranie HD. Bilety są dostępne za pośrednictwem portalu Eventim.pl  

Koncerty są częścią światowego tournee, wcześniej zapowiedzianego przez firmy CineConcerts i Warner Bros Consumer Products.  Koncerty muzyki filmowej do cyklu filmów o Harry Potterze, które rozpoczęły się w czerwcu 2016 roku, to kolejna magiczna przygoda w czarodziejskim świecie J.K. Rowling.

Justin Freer, prezes CineConcerts oraz producent i dyrygent koncertów wyjaśnia:

Cykl filmów Harry Potter, jest jednym z tych zdarzających się raz w życiu zjawisk kulturalnych, które nadal zachwycają miliony fanów na całym świecie. Z wielką przyjemnością dajemy Wam okazję do usłyszenia po raz pierwszy nagrodzonej muzyki, granej na żywo przez orkiestrę symfoniczną i jednoczesnego oglądania na dużym ekranie ukochanego filmu. Będzie to niezapomniane przeżycie.

Trasa koncertowa:

07.04 – Warszawa - Hala Torwar

09.04 – Gdańsk – Ergo Arena Gdańsk/Sopot

11.04 – Wrocław – Hala Stulecia

12.04 – Kraków – Tauron Arena Kraków

 

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenia na projekcje z muzyką na żywo we Wrocławiu i Krakowie.  Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać maila na adres: konkurs@kulturaonline.pl, w temacie wpisując KONKURS HARRY POTTER KRAKÓW lub WROCŁAW, a w treści - podając swoje dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18.03 do godz. 12:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Filmy o Harrym Potterze są popularne nie tylko wśród młodzieży, a jeżeli dodamy do tego muzykę na żywo graną przez orkiestrę symfoniczną, to wydarzenie to nie potrzebuje reklamy.

  • Harry Potter kojarzy się wszędzie z ekscytującymi przeżyciami i mam nadzieję, że wykonując tę niesamowitą muzykę i równocześnie odtwarzając cały film, organizatorzy dadzą widzom możliwość powrotu do magicznego świata oraz do wielu wspaniałych przygód i bohaterów, którzy go zamieszkują.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Muzyka / Aktualności
Niezwykła teatralno- muzyczna instalacja, której brzmienie nadaje sama publiczność! Mamy podwójne zaproszenie na spotkanie z Domem Dźwięku w...
Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
W Nowej Hucie wakacje zaczynają się już teraz! Już 9 czerwca rusza wielki plenerowy maraton wydarzeń. 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora,...
Obraz Matejki sprzedany za ponad trzy i pół miliona złotych. Nowy rekord polskiego rynku sztuki!
Takiej licytacji nie było od lat. Na Aukcji Sztuki Dawnej w DESA Unicum obraz "Zabicie Wapowskiego” Jana Matejki zyskał rekordową sumę.
Festiwal Miłosza w Krakowie. Zacznij od swoich ulic! /zdjęcia/ We Wear Culture - największa wirtualna wystawa poświęcona modzie!
Tagi