zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plMuzykaAktualności › Koncert Sylwestrowy 'Un Amore cosi grande' w Hotelu Mazurkas

Koncert Sylwestrowy 'Un Amore cosi grande' w Hotelu Mazurkas

[Koncert Sylwestrowy 'Un Amore cosi grande' w Hotelu Mazurkas- mat.pras.]

Zapraszamy na niezwykły koncert sylwestrowy "Un Amore Cosi Grande", w czasie którego czterech utalentowanych młodych muzyków tworzących kwartet TENORS LEON VOCI, z sukcesami występujący w obecnej edycji programu TVN MAM TALENT, wykona największe światowe przeboje arii operowych i musicalowych oraz najpiękniejsze utwory Andrei Bocellego i grupy Il Divo.

Zespołowi towarzyszyć będzie orkiestra Filharmonii Tarnopolskiej oraz soliści baletu Opery Lwowskiej. 

Gościnnie w czasie koncertu wystąpi Artur Banaszkiewicz – wirtuoz skrzypiec koncertujący w prestiżowych salach koncertowych na cały świecie (m.in. Lincoln Center w Nowym Jorku, Sala Kongresowa w Warszawie, Berlińska Filharmonia i Lipski Gewandhaus) oraz współpracujący z wybitnymi postaciami życia muzycznego w Polsce (m.in. z  W. Malickim, V. Brodskim, A. Maliszewskim, J. Karwowskim).

Po zakończeniu koncertu artyści baletu Opery Lwowskiej zaproszą do wspólnego walca w eleganckim hallu MCC Mazurkas.

 

Bilety na koncert w cenie od 190 do 300 PLN do nabycia w Hotelu Mazurkas: 
tel.: +48 22 721 47 03, +48 604 231 208; e-mail: gastronomia@mazurkashotel.pl


lub online: TICKETPRO, eventim, eBilet.pl, biletin

 

W cenie biletu:

koktajl w przerwie koncertu (wino musujące, wino, napoje, przekąski koktajlowe).
tort noworoczny przygotowany w pracowni cukierniczej Hotelu Mazurkas.

Czas trwania koncertu ok. 2,5 godz.


TENORS LEON VOCI

Grupę tworzą profesjonalni śpiewacy o międzynarodowym doświadczeniu scenicznym, laureaci międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych. Młodzi wokaliści obdarzeni są naturalnymi pięknie brzmiącymi głosami. Wykonując niezwykłą mieszankę najpiękniejszych arii i najnowocześniejszych piosenek popkultury grupa Tenors Leon Voci jest niezwykle energetycznym kwartetem wokalnym, mającym doskonały kontakt z publicznością. Wokalny styl zespołu i jego wyrazista, niezwykle barwna ekspresja została doceniona przez międzynarodową prasę.

Leon Voci to uczestnicy obecnej edycji programu TVN Mam Talent. W tej chwili okrzyknięci mianem objawienia na polskim rynku muzycznym wokaliści będą uczestniczyć w półfinale programu. Zespół tworzą: Nazar Tatsyshyn - laureat i zwycięzca 10 międzynarodowych konkursów wokalnych, Roman Chava, Ihor Radvanskyi oraz Andriy Stetshkyi.

 

Istnieje możliwość zakupu biletu na transport na trasie Warszawa – Ożarów Mazowiecki – Warszawa w cenie 20 PLN/os. oraz rezerwacji pokoju w Hotelu Mazurkas na nocleg w dniu koncertu w cenie 210 PLN/pokój jednoosobowy ze śniadaniem lub 240 PLN/pokój dwuosobowy ze śniadaniem.
Szczegółowe informacje: gastronomia@mazurkahotel.pl, +48 22 721 47 03, +48 604 231 208.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Ciekawy pomysł na spędzenie sylwestra w niebanalny sposób. Zainteresował mnie ten koncert.

  • Koncerty sylwestrowe są fajnym sposobem na spędzenie tego ostatniego dnia w roku w sposób nietypowy. Do tej pory dwa razy udało mi się brać udział w koncertach sylwestrowych i muszę powiedzieć, że mi i mojej żonie bardzo się one podobały. Muzyka słuchana na żywo nadaje magii temu dniu, jest to tez okazja do poznania nowych ludzi. Przy hucznych sylwestrowych imprezach robią się najczęściej grupki nie dopuszczające nikogo do siebie, tutaj jest zupełnie inaczej.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/ Film / Premiery
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/
Wspólnie z krakowskim Kinem Pod Baranami zapraszamy na wakacyjną sesję "filmoznawczą". Wielkie filmy za małe pieniądze. Mamy dla Was podwójne...
Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
Tagi