zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plFilmAktualności › Letnie Tanie Kinobranie w Krakowie /zdjęcia/

Letnie Tanie Kinobranie w Krakowie /zdjęcia/

[wszystkie zdjęcia: mat. prasowe Kina Pod Baranami]
 
Filmy w renesansowej scenerii, plakatobranie i wyborna atmosfera wśród widzów. Zobaczcie, jak przebiega wakacyjna akcja krakowskiego Kina Pod Baranami.
 
9. wakacyjny festiwal filmowy, który od 3 lipca do 3 września odbywa się w krakowskim Kinie Pod Baranami, to nie tylko blisko 170 filmów i ponad 400 seansów, lecz także liczne imprezy towarzyszące. Co czwartek organizatorzy zapraszają na specjalne pokazy pod gwiazdami, na dziedzińcu zabytkowego Pałacu pod Baranami. Do tej pory w renesansowej scenerii można było obejrzeć zabawną historię "Stulatka, który wyskoczył przez okno i zniknął", "Mamę" Xaviera Dolana, nowozelandzki przebój "Co robimy ukryciu" o wampirach z antypodów, a także Oscarowy dokument muzyczny "O krok od sławy".
 
Raz w miesiącu amatorzy i kolekcjonerzy plakatów filmowych mogą wziąć udział w Plakatobraniu, podczas którego Kino Pod Baranami dzieli się z widzami kolekcją kinowych afiszy. Kolejne Plakatobranie już 25 sierpnia!

Portal Kulturaonline.pl jest jednym z patronów medialnych imprezy.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Bardzo lubię chodzić do Kina Pod Baranami. Częstotliwość mojego pojawiania się w nim znacząco wzrasta właśnie w czasie Letniego Taniego Kinobrania. Jest to czas, w którym mogę nadrobić swoje filmowe zaległości, obejrzeć bardzo dobre filmy i spotkać takich samych jak ja kinomaniaków. Kino Pod Baranami ma swoją niepowtarzalną atmosferę. Usytuowane w samym centrum królewskiego miasta Krakowa, przyciąga nie tylko naprawdę dobrą filmową ofertą, ale także jego urokowi ulegają miłośnicy zabytkowej architektury, gdyż kino mieści się w zabytkowym Pałacu Pod Baranami. Mam nadzieję, że kino to nie zniknie z mapy kulturalnego Krakowa, jak to się ostatnio dzieje z małymi, studyjnymi kinami w Polsce. Nie lubię kinowych multipleksów, w których czuję się zagubiona. Lubię niewielkie kina, które przyciągają mnie jak magnes ofertą filmów, których nie zobaczę nigdzie indziej. Lubię kina, które mają swoją duszę. W Kinie Pod Baranami, kinie z wyjątkową filmową duszą, ogląda mi się filmy lepiej niż gdziekolwiek indziej.

  • Jak sie chce to mozna.Po liczbie edycji tej imprezy widac,ze ludzie chetnie korzystaja z tej oferty.Szkoda,ze multipleksy skutecznie "zabijaja" podobne miejsca w wielu polskich miastach.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/ Film / Premiery
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/
Wspólnie z krakowskim Kinem Pod Baranami zapraszamy na wakacyjną sesję "filmoznawczą". Wielkie filmy za małe pieniądze. Mamy dla Was podwójne...
Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
Tagi