zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.pl › Literatura

Literatura

Oyeyemi w Lublinie, Warszawie, Łodzi i Toruniu
Oyeyemi w Lublinie, Warszawie, Łodzi i Toruniu 2007-05-15 mra
Helen Oyeyemi, autorka powieści "Mała Ikar" spotka się ze swoimi polskimi czytelnikami. Pisarka odwiedzi Lublin, Warszawę, Łódź i Toruń.
Podwójne życie mojej córki
Podwójne życie mojej córki 2007-05-13 Isz
Trina ma osiemnaście lat i cierpi na psychozę, która wpędza ją w skrajne postaci manii i depresji. Keri, jej matka, bezskutecznie stara się o opiekę trwającą dłużej niż 72 godziny.
Zegary idą do nieba
Zegary idą do nieba 2007-05-13 ISZ
Życie w Czarnej, małej wiosce położonej daleko od wielkiego świata, toczy się swoim odwiecznym rytmem. Ludzie rodzą się, umierają, grzeszą, kochają się i nienawidzą.
Wojciech Kuczok w Maglu Literackim
Wojciech Kuczok w Maglu Literackim 2007-05-12 mra
Spotkania Stanisława Beresia z pisarzami we wrocławskim Teatrze Polskim powoli stają się tradycją. Tym razem gościem Magla Literackiego będzie Wojciech Kuczok, autor "Gnoju" i scenarzysta "Pręg".
Coetzee - Chłopięce lata
Coetzee - Chłopięce lata 2007-05-12 Magdalena Talik
"Chłopięce lata" J.M. Coetzeego to książka chłodna, pełna wyczuwalnego dystansu. Ale jednocześnie w niezwykle poruszający sposób definiująca dzieciństwo.
Wojciech Bonowicz: Jestem poetyckim sknerą
Wojciech Bonowicz: Jestem poetyckim sknerą 2007-05-12 Beata Gigiel/Polskie Radio Wrocław
- Bardzo ważne w akcie tworzenia jest dla mnie skreślanie i wyrzucanie. Staram się dawać tylko to, co dobre, czego jestem pewien - mówi w rozmowie z Kulturaonline.pl poeta i publicysta Wojciech Bonowicz.
Jajecznica na deszczówce
Jajecznica na deszczówce 2007-05-11 ISZ
Na koloniach spotykają się wcześniej nieznające się nastolatki - Wanda, Szprycha, Klema, Kajtek, Maks, Zyga, Franek. Szprycha z Zygą zakładają się w pewnej honorowej sprawie.
Wojaczek po latach
Wojaczek po latach 2007-05-10 mra
Rafał Wojaczek wciąż budzi zainteresowanie. Do księgarń trafiło właśnie trzecie wydanie jego "Wierszy zebranych", a w grudniu ukaże się książka o zmarłym ponad trzydzieści lat temu poecie.
Lista Przebojów Trójki do czytania
Lista Przebojów Trójki do czytania 2007-05-10 mra
Lista Przebojów Trójki skończyła w kwietniu 25 lat. Z tej okazji ukazała się książka "Lista Przebojów Trójki 1994-2006", podsumowująca ostatnie dwanaście lat popularnej audycji.
Rodzina Penderwicków
Rodzina Penderwicków 2007-05-08 ISZ
Powieść przygodowa - idealna na letnie wieczory - opowiada o wakacjach czterech dziewczynek wychowywanych przez nieco odrealnionego ojca.
Galerie zdjęć
Reklama
Polecamy
Kayah śpiewa 'Po co'. Będzie wielki przebój? Zobacz teledysk!
Kayah śpiewa 'Po co'. Będzie wielki przebój? Zobacz teledysk!
2017-04-26

Taneczno- etniczne rytmy i wpadająca w ucho wokaliza. Czy utwór nagrany razem z Idanem Raichelem to wielki powrót Kayah na listy przebojów?

Tagi