zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.pl › Literatura

Literatura

Podwójne życie mojej córki
Podwójne życie mojej córki 2007-05-13 Isz
Trina ma osiemnaście lat i cierpi na psychozę, która wpędza ją w skrajne postaci manii i depresji. Keri, jej matka, bezskutecznie stara się o opiekę trwającą dłużej niż 72 godziny.
Zegary idą do nieba
Zegary idą do nieba 2007-05-13 ISZ
Życie w Czarnej, małej wiosce położonej daleko od wielkiego świata, toczy się swoim odwiecznym rytmem. Ludzie rodzą się, umierają, grzeszą, kochają się i nienawidzą.
Wojciech Kuczok w Maglu Literackim
Wojciech Kuczok w Maglu Literackim 2007-05-12 mra
Spotkania Stanisława Beresia z pisarzami we wrocławskim Teatrze Polskim powoli stają się tradycją. Tym razem gościem Magla Literackiego będzie Wojciech Kuczok, autor "Gnoju" i scenarzysta "Pręg".
Coetzee - Chłopięce lata
Coetzee - Chłopięce lata 2007-05-12 Magdalena Talik
"Chłopięce lata" J.M. Coetzeego to książka chłodna, pełna wyczuwalnego dystansu. Ale jednocześnie w niezwykle poruszający sposób definiująca dzieciństwo.
Wojciech Bonowicz: Jestem poetyckim sknerą
Wojciech Bonowicz: Jestem poetyckim sknerą 2007-05-12 Beata Gigiel/Polskie Radio Wrocław
- Bardzo ważne w akcie tworzenia jest dla mnie skreślanie i wyrzucanie. Staram się dawać tylko to, co dobre, czego jestem pewien - mówi w rozmowie z Kulturaonline.pl poeta i publicysta Wojciech Bonowicz.
Jajecznica na deszczówce
Jajecznica na deszczówce 2007-05-11 ISZ
Na koloniach spotykają się wcześniej nieznające się nastolatki - Wanda, Szprycha, Klema, Kajtek, Maks, Zyga, Franek. Szprycha z Zygą zakładają się w pewnej honorowej sprawie.
Wojaczek po latach
Wojaczek po latach 2007-05-10 mra
Rafał Wojaczek wciąż budzi zainteresowanie. Do księgarń trafiło właśnie trzecie wydanie jego "Wierszy zebranych", a w grudniu ukaże się książka o zmarłym ponad trzydzieści lat temu poecie.
Lista Przebojów Trójki do czytania
Lista Przebojów Trójki do czytania 2007-05-10 mra
Lista Przebojów Trójki skończyła w kwietniu 25 lat. Z tej okazji ukazała się książka "Lista Przebojów Trójki 1994-2006", podsumowująca ostatnie dwanaście lat popularnej audycji.
Rodzina Penderwicków
Rodzina Penderwicków 2007-05-08 ISZ
Powieść przygodowa - idealna na letnie wieczory - opowiada o wakacjach czterech dziewczynek wychowywanych przez nieco odrealnionego ojca.
Poznań Poetów
Poznań Poetów 2007-05-08 (pap)
W środę rozpoczyna się III "Poznań Poetów". Gośćmi festiwalu będą m.in. Mary Jo Bang, Denise Duhamel i afroamerykański poeta Yusef Komunyakaa.
Galerie zdjęć
Reklama
Polecamy
Kayah śpiewa 'Po co'. Będzie wielki przebój? Zobacz teledysk!
Kayah śpiewa 'Po co'. Będzie wielki przebój? Zobacz teledysk!
2017-04-26

Taneczno- etniczne rytmy i wpadająca w ucho wokaliza. Czy utwór nagrany razem z Idanem Raichelem to wielki powrót Kayah na listy przebojów?

Tagi