zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plMuzykaAktualności › Luis Nubiola w Nosalowym Dworze. Wygraj bilety!

Luis Nubiola w Nosalowym Dworze. Wygraj bilety!

 fot. mat. prasowe

Kubański saksofonista zaprezentuje materiał z płyty "Global Friendship". To jedna z głównych atrakcji długiego, czerwcowego weekendu w Nosalowy Dwór Resort& SPA.

Już 16 czerwca, w Centrum Kongresowym GERLACH w Nosalowy Dwór Resort& SPA wystąpi kubański saksofonista Luis Nubiola. Koncert w Nosalowym Dworze odbędzie się w ramach trasy promującej płytę "Global Friendship" - "najmłodszego dziecka" Luisa. Premiera krążka miała miejsce 1 kwietnia w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

Powstaniu albumu przyświecała idea zebrania i pokazania szerszej publiczności kompozycji wielkich artystów – muzyków oraz przyjaciół, którzy mieszkają w różnych krajach na całym świecie, takich jak między innymi Kuba, Polska, Kostaryka, Hiszpania czy Stany Zjednoczone. "Global Friendship" to inne miejsca, odmienne tradycje muzyczne, ale jeden wachlarz emocji i jeden uniwersalny język, jakim jest muzyka.

W Zakopanem muzykowi będą towarzyszyli: kontrabasista Marcin Henczke, pianista Paweł Kaczmarczyk i perkusista Sebastian Kuchczyński. Koncert jest jedną z głównych atrakcji pakietu na długi weekend czerwcowy. Moc rozrywek i komfortowy wypoczynek oferuje w tym czasie Nosalowy Dwór Resort& SPA .Obiekt z otwartym w grudniu 2016 roku , największym w regionie Centrum Kongresowym „Gerlach”, to miejsce najciekawszych wydarzeń kulturalnych, sportowych i kongresowych w Zakopanem. Szczegóły pakietu oraz informacje dotyczące koncertu na www.nosalowy-dwor.eu

 

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenia na koncert Luisa Nubioli w zakopiańskim Centrum Kongresowym Gerlach, 16 czerwca o godz. 20.00. Aby wziąć udział w losowaniu wejściówek, należy przesłać maila na adres konkurs@kulturaonline.pl, w temacie wpisując KONKURS NUBIOLA, a w treści - podając swoje dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku 29 maja, godz. 12.00. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  Reklama
  Ostatnio dodane artykuły
  Letnie Tanie Kinobranie - Młode życie /konkurs/ Film / Aktualności
  Lato w pełni, a 11. Letnie Tanie Kinobranie jest już na półmetku. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na jeden z seansów.
  Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/
  Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
  Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
  Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
  Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/ Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety!
  Tagi