zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plPlastykaAktualności › Magia sztuki - najlepsze galerie: głosujemy!

Magia sztuki - najlepsze galerie: głosujemy!

najlepsze_galerie
 

To nie tylko miejsca dla prawdziwych znawców sztuki. Startujemy z kolejnym rankingiem – tym razem wybieramy najciekawsze galerie.

Galerie sztuki już dawno przestały być tylko i wyłącznie miejscem spotkań hermetycznych grup artystycznych. Oprócz prezentacji najnowszych dzieł i trendów często stawiają sobie za cel aktywizację życia kulturalnego w mieście i integrację jego mieszkańców.

Przy tworzeniu rankingu braliśmy pod uwagę kilka istotnych szczegółów. Przede wszystkim chodzi nam o galerie sztuki z ciekawą ekspozycją i te, które często oferują zwiedzającym nowe wystawy. Kolejnym wyróżnikiem mogą być ciekawe wydarzenia towarzyszące – spotkania autorskie, wykłady i warsztaty.

W ostatnim czasie opublikowaliśmy listę 20 instytucji, które najbardziej spełniały wyznaczone kryteria. Poprosiliśmy także Was o swoje nominacje- wspólnie udało nam się wyłonić aż 50 instytucji z całej Polski!

Tworzenie rankingu nie może jednak obyć się bez głosowania. Poniżej przedstawiamy listę wyłonionych instytucji, na które możecie oddawać swoje głosy (opisy poszczególnych intytucji znajdą się tutaj):


#sonda#

Głosowanie na najlepsze galerie potrwa do 7 listopada. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta.

Zwycięskie instytucje otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

 Nagrody dla zwycięzców plebiscytu:

I miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (double billboard) w zakładce "Plastyka" oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

II miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (billboard) w zakładce "Plastyka" oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

III miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (rectangle) w zakładce "Plastyka" oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • http://www.galeriakapitanska.pl/

  • Galeria Rondo Sztuki! polecam!

  • Polecam Galerię Miejską BWA w Bydgoszczy. www.galeriabwa.bydgoszcz.pl W najbliższą niedzielę tj 13.11.2016 o godz. 18 otwarcie wystawy fotografii Jessica Lange.Unseen w ramach festiwalu Camerimage.

  • Nie znam za dobrze żadnej z prezentowanych galerii, więc udziału w głosowaniu nie wezmę, bo nie chciałabym głosować na chybił trafił. Niech biorą udział osoby, które znają się na tym temacie.

    • To Ja Ci poradzę bo się znam Galeria Sztuki Wspólczesnej Winda w Kielcach :)

  • GALERIA Sztuki Winda w Kielcach!!! Wspiera młodych artystów, sztukę zaangażowana jak również prezentuje Tuzow Sztuki Współczesnej!!! Należy jej się pierwsze miejsce. Polecam!!!

  • Galeria Art-Nova w Ornecie

  • a na Podkarpaciu nie ma galerii? Pozdrawiamy z Sanoka ;-)

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
‘Wielka Sztuka w Nowym Formacie’ Kandinsky’ego: kolejna odsłona serii albumów /konkurs/ Literatura / Nowości wydawnicze
Tytułów poświęconych Kandinskiemu jest wyjątkowo mało na polskim rynku wydawniczym. Wielu sympatyków twórczości tego rosyjskiego artysty na...
Fryderyk 2017 dla płyty NFM 'De profundis'
Płyta ”De profundis”, nagrana przez Chór NFM pod dyrekcją Agnieszki Franków-Żelazny, otrzymała nagrodę Fryderyk 2017 w kategorii...
Fantastic Heroes: Batman i Superman przejmują Centrum Kultury "Zamek" /zdjęcia/
W Poznaniu wielka gratka nie tylko dla miłośników komiksów. A to za sprawą wystawy, na której zagoszczą takie postaci jak Superman, Batman,...
Kino w trampkach: święto młodego widza Literackie przystanki w Krakowie: Poczekaj na autobus z wybitnymi pisarzami /zdjęcia/
Tagi