zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plPlastykaAktualności › Magia sztuki - najlepsze galerie: głosujemy!

Magia sztuki - najlepsze galerie: głosujemy!

najlepsze_galerie
 

To nie tylko miejsca dla prawdziwych znawców sztuki. Startujemy z kolejnym rankingiem – tym razem wybieramy najciekawsze galerie.

Galerie sztuki już dawno przestały być tylko i wyłącznie miejscem spotkań hermetycznych grup artystycznych. Oprócz prezentacji najnowszych dzieł i trendów często stawiają sobie za cel aktywizację życia kulturalnego w mieście i integrację jego mieszkańców.

Przy tworzeniu rankingu braliśmy pod uwagę kilka istotnych szczegółów. Przede wszystkim chodzi nam o galerie sztuki z ciekawą ekspozycją i te, które często oferują zwiedzającym nowe wystawy. Kolejnym wyróżnikiem mogą być ciekawe wydarzenia towarzyszące – spotkania autorskie, wykłady i warsztaty.

W ostatnim czasie opublikowaliśmy listę 20 instytucji, które najbardziej spełniały wyznaczone kryteria. Poprosiliśmy także Was o swoje nominacje- wspólnie udało nam się wyłonić aż 50 instytucji z całej Polski!

Tworzenie rankingu nie może jednak obyć się bez głosowania. Poniżej przedstawiamy listę wyłonionych instytucji, na które możecie oddawać swoje głosy (opisy poszczególnych intytucji znajdą się tutaj):


#sonda#

Głosowanie na najlepsze galerie potrwa do 7 listopada. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta.

Zwycięskie instytucje otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

 Nagrody dla zwycięzców plebiscytu:

I miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (double billboard) w zakładce "Plastyka" oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

II miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (billboard) w zakładce "Plastyka" oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

III miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (rectangle) w zakładce "Plastyka" oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • http://www.galeriakapitanska.pl/

  • Galeria Rondo Sztuki! polecam!

  • Polecam Galerię Miejską BWA w Bydgoszczy. www.galeriabwa.bydgoszcz.pl W najbliższą niedzielę tj 13.11.2016 o godz. 18 otwarcie wystawy fotografii Jessica Lange.Unseen w ramach festiwalu Camerimage.

  • Nie znam za dobrze żadnej z prezentowanych galerii, więc udziału w głosowaniu nie wezmę, bo nie chciałabym głosować na chybił trafił. Niech biorą udział osoby, które znają się na tym temacie.

    • To Ja Ci poradzę bo się znam Galeria Sztuki Wspólczesnej Winda w Kielcach :)

  • GALERIA Sztuki Winda w Kielcach!!! Wspiera młodych artystów, sztukę zaangażowana jak również prezentuje Tuzow Sztuki Współczesnej!!! Należy jej się pierwsze miejsce. Polecam!!!

  • Galeria Art-Nova w Ornecie

  • a na Podkarpaciu nie ma galerii? Pozdrawiamy z Sanoka ;-)

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Młode życie /konkurs/ Film / Aktualności
Lato w pełni, a 11. Letnie Tanie Kinobranie jest już na półmetku. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na jeden z seansów.
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/ Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety!
Tagi