zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plPlastykaAktualności › Magia sztuki - najlepsze galerie: głosujemy!

Magia sztuki - najlepsze galerie: głosujemy!

najlepsze_galerie
 

To nie tylko miejsca dla prawdziwych znawców sztuki. Startujemy z kolejnym rankingiem – tym razem wybieramy najciekawsze galerie.

Galerie sztuki już dawno przestały być tylko i wyłącznie miejscem spotkań hermetycznych grup artystycznych. Oprócz prezentacji najnowszych dzieł i trendów często stawiają sobie za cel aktywizację życia kulturalnego w mieście i integrację jego mieszkańców.

Przy tworzeniu rankingu braliśmy pod uwagę kilka istotnych szczegółów. Przede wszystkim chodzi nam o galerie sztuki z ciekawą ekspozycją i te, które często oferują zwiedzającym nowe wystawy. Kolejnym wyróżnikiem mogą być ciekawe wydarzenia towarzyszące – spotkania autorskie, wykłady i warsztaty.

W ostatnim czasie opublikowaliśmy listę 20 instytucji, które najbardziej spełniały wyznaczone kryteria. Poprosiliśmy także Was o swoje nominacje- wspólnie udało nam się wyłonić aż 50 instytucji z całej Polski!

Tworzenie rankingu nie może jednak obyć się bez głosowania. Poniżej przedstawiamy listę wyłonionych instytucji, na które możecie oddawać swoje głosy (opisy poszczególnych intytucji znajdą się tutaj):


#sonda#

Głosowanie na najlepsze galerie potrwa do 7 listopada. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta.

Zwycięskie instytucje otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

 Nagrody dla zwycięzców plebiscytu:

I miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (double billboard) w zakładce "Plastyka" oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

II miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (billboard) w zakładce "Plastyka" oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

III miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (rectangle) w zakładce "Plastyka" oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • http://www.galeriakapitanska.pl/

  • Galeria Rondo Sztuki! polecam!

  • Polecam Galerię Miejską BWA w Bydgoszczy. www.galeriabwa.bydgoszcz.pl W najbliższą niedzielę tj 13.11.2016 o godz. 18 otwarcie wystawy fotografii Jessica Lange.Unseen w ramach festiwalu Camerimage.

  • Nie znam za dobrze żadnej z prezentowanych galerii, więc udziału w głosowaniu nie wezmę, bo nie chciałabym głosować na chybił trafił. Niech biorą udział osoby, które znają się na tym temacie.

    • To Ja Ci poradzę bo się znam Galeria Sztuki Wspólczesnej Winda w Kielcach :)

  • GALERIA Sztuki Winda w Kielcach!!! Wspiera młodych artystów, sztukę zaangażowana jak również prezentuje Tuzow Sztuki Współczesnej!!! Należy jej się pierwsze miejsce. Polecam!!!

  • Galeria Art-Nova w Ornecie

  • a na Podkarpaciu nie ma galerii? Pozdrawiamy z Sanoka ;-)

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Jacek Kaczmarski – 60. rocznica urodzin Muzyka / Aktualności
Gdyby żył, dziś ukończyłby 60 lat. Wspominamy Jacka Kaczmarskiego – polskiego barda, kompozytora i poetę.
”Portret damy” Lizinki de Mirbel ponownie we Wrocławiu
Utracona w czasie wojny miniatura Lizinki de Mirbel ”Portet damy” odzyskana dzięki współpracy MKiDN i FBI.
'FUCK.. Sceny buntu' w Łaźni Nowej: Protest i songi /zapowiedź spektaklu/
Samospalenie jako obywatelski sprzeciw i kręcenie porno dla ratowania przyrody. Co łączy te formy buntu? Odpowiedź w sztuce Marcina Libera,...
Przemysław Kłosowicz: Poznawanie ludzi się po prostu opłaca /wywiad/ 'Amok' i 'Cienie' w DCF-ie /konkurs/
Tagi