zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych

Galerie zdjęć / Plastyka

Maria Fedro - Jasna rzeczywistość - Nagroda Mediów - Cracow Fashion Awards 2014

fot. Łukasz Badula
22 i 23 marca studenci krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru rywalizowali ze sobą na najciekawsze kolekcje ubrań. Swoich faworytów w ramach Cracow Fashion Awards wybrali zarówno projektanci, jak i dziennikarze. W obu głosowaniach zwyciężyła kolekcja "Welcome To Paradaise" Karoliny Kuczer- Płoszaj. Rada Mediów dodatkowo przyznała równorzędne wyróżnienie Marcie Fedro za "Jasną rzeczywistość". Nagrodę portalu Kulturaonline.pl za Ilość Kultury w Modzie otrzymała Nicol Colga, autorka inspirowanej górniczą architekturą kolekcji "Ślónsk".
Cracow Fashion Awards 2014
Komentarze
  Reklama
  Ostatnio dodane artykuły
  Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Muzyka / Aktualności
  Niezwykła teatralno- muzyczna instalacja, której brzmienie nadaje sama publiczność! Mamy podwójne zaproszenie na spotkanie z Domem Dźwięku w...
  Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
  W Nowej Hucie wakacje zaczynają się już teraz! Już 9 czerwca rusza wielki plenerowy maraton wydarzeń. 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora,...
  Obraz Matejki sprzedany za ponad trzy i pół miliona złotych. Nowy rekord polskiego rynku sztuki!
  Takiej licytacji nie było od lat. Na Aukcji Sztuki Dawnej w DESA Unicum obraz "Zabicie Wapowskiego” Jana Matejki zyskał rekordową sumę.
  Festiwal Miłosza w Krakowie. Zacznij od swoich ulic! /zdjęcia/ We Wear Culture - największa wirtualna wystawa poświęcona modzie!
  Tagi