zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plMuzykaAktualności › Metallica wraca do Polski

Metallica wraca do Polski

Metallica
fot. materiały pras.

Po czterech latach oczekiwania fani zespołu Metallica mogą wreszcie zacząć świętować. Legenda muzyki metalowej pojawi się w krakowskiej Tauron Arenie 28 kwietnia 2018 r.

Metallica ogłosiła dzisiaj europejską część trasy koncertowej promującą nowy album "Hardwired… To Self-Destruct". Trasa WorldWired rozpocznie się od dwóch koncertów w Amsterdamie w Ziggo Dome 4 i 6 września tego roku. Supportem na tym fragmencie trasy będzie norweski zespół Kvelertak. W Polsce zespół zjawi się dopiero 28 kwietnia 2018 r.

Najnowszy album grupy miał premierę 18 listopada 2016 roku i od razu znalazł się na pierwszych miejscach list sprzedaży na całym świecie, przekraczając 800 tysięcy sprzedanych kopi w ciągu tygodnia od premiery. Krążek został wyprodukowany przez Grega Fidelmana oraz Jamesa Hetfielda i Larsa Ulricha. Metallica kazała czekać fanom na to wydawnictwo aż 8 lat!

Nad "Hardwired...To Self-Destruct" zachwycił się między innymi The New York Times:

Metallica pokazała swoją dojrzałość, odpierając atak od swojej muzyki i jednocześnie wracając do swojego hardrockowego, młodego i szybkiego grania.

Bilety na koncert w krakowskiej Tauron Arenie trafią do sprzedaży 21 marca. Każda zakupiona wejściówka przez oficjalne punkty sprzedaży będzie upoważniała do odebrania standardowej edycji "Hardwired… To Self-Destruct" w wersji tradycyjnej lub cyfrowej.

Co ciekawe, sprzedaż wejściówek na koncert zespołu Metallica będzie zasadniczo różnić się od standardowej dystrybucji biletów na koncerty. Grupa wypowiada wojnę „konikom” i windowanym przez nich cenom, dlatego też raz zakupionego biletu nie będzie można odstąpić innej osobie – wszystkie zaproszenia będą imienne.

Jeśli chodzi o ceny biletów – rozpoczną się najprawdopodobniej od 400 zł. Natomiast koszt karnetów VIP wyniesie nawet 10 tys. zł. 

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Dziś słyszałem informacje na temat tego zespołu, że bilety na koncert w Polsce są już wykupione ale nie wiem czy to prawda.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
V Festiwal Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara: Przestrzenie Muzyka / Aktualności
Kompozytor muzyki teatralnej i filmowej Jan Kanty Pawluśkiewicz, pianista i dyrygent Adam Sztaba oraz pianista, Dyrektor Polish Music Center...
Remigiusz Mróz – „Inwigilacja” /recenzja książki/
„Inwigilacja” to piąty tom historii o prawniczce Joannie Chyłce oraz aplikancie – Kordianie Oryńskim. Co spotkało ich tym...
'Sztuka w sztuce' w MOCAKU: Artyści kotra artyści /zdjęcia/
Od afirmatywnego dialogu z tradycją do jej krytycznej, jak i prześmiewczej negacji. Zobaczcie, co czeka was na wystawie, która konfrontuje...
Centrum Edukacji Filmowej: Pomóżmy dzieciom odnaleźć się w świecie cyfrowej rewolucji /wywiad/ ‘Wielka Sztuka w Nowym Formacie’ Kandinsky’ego: kolejna odsłona serii albumów /konkurs/
Tagi