zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWokół kulturyArtykuły › Miasto z najlepszymi iluminacjami bożonarodzeniowymi wybrane!

Miasto z najlepszymi iluminacjami bożonarodzeniowymi wybrane!

Najlepsze_iluminacje_bozonarodzeniowe
 

Pierwsze miejsce zajęło Gniezno, za nim uplasowała się Gdynia i dalej Wrocław! Wspólnie wybraliśmy miasto z najlepszymi iluminacjami bożonarodzeniowymi.

Świąteczne iluminacje są obowiązkowym elementem świąt nie tylko w metropoliach, ale i niewielkich miastach. Pojawiają się zaraz na początku grudnia, by dotrzymać towarzystwa aż do Nowego Roku. Iluminacje bożonarodzeniowe wprowadzają na ulice bajkowy klimat i sprawiają, że oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę staje się przyjemniejsze.

Nasi czytelnicy wybierali spośród 20 miast  z całej Polski. Oczywiście, finałowa lista siłą rzeczy nie uwzględniła wszystkich interesujących miejscowości. Z góry przepraszamy tych, którzy poczuli się urażeni przeoczeniem jakiegoś miasta. Po prostu musieliśmy dokonać jakiejś selekcji. Cezurą był termin nadsyłania zgłoszeń.
 
Największą przychylność naszych czytelników zyskały świąteczne iluminacje w Gnieźnie i to ono zajęło pierwsze miejsce w naszym plebiscycie! Drugie miejsce w naszym głosowaniu zajęła GdyniaOstatnie miejsce na podium należy natomiast do Wrocławia.

 

 

Informacje o szczegółowych wynikach znajdują się tutaj. 

 

Zwycięskie miasta otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

 Nagrody dla zwycięzców plebiscytu:

I miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (double billboard) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

II miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (billboard) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

III miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (rectangle) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Gratulacje dla zwycięzcy!!!

  • Jezeli chodzi o mnie,to plebiscyt na miasta z najlepszymi iluminacjami bozonarodzeniowymi nie przypadl mi do gustu.Moim zdaniem,w odroznieniu od podobnych przeprowadzanych tutaj zabaw,ma on malo wspolnego z kultura.

  • W przypadku takiego plebiscytu,juz na starcie uprzywilejowane sa wieksze polskie miasta,ktore moga sobie pozwolic na przeznaczenie wiekszych srodkow niezbednych do dekoracji.Nie ujmujac nic Gnieznu,jego zwyciestwo to prztyczek dla pobliskiej metropolii.

  • Moje gratulacje iluminacje piękne. Mojej miejscowości niestety daleko do zwycięscy ale można usprawiedliwić tym, że jest z pewnością dużo mniejsza od Gniezna i z dużo skromniejszym budżetem.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
KFF - "Beksińscy. Album wideofoniczny": Z kamerą im do twarzy /recenzja filmu/ Film / Recenzje
Zapomnijcie na chwilę o "Ostatniej rodzinie". Dokument Marcina Borchardta to wszystko, co o Beksińskich chcielibyście i nie chcielibyście...
Sting wystąpi w Krakowie!
12 października Sting wystąpi w TAURON Arena Kraków. Sprzedaż biletów rusza 2 czerwca. Znamy ceny.
Big Book Festival już za miesiąc. Usiądź przy Okrągłym Stole i obejrzyj mecz o bibliotekę
Opuszczony kompleks szkół w centrum Warszawy jako czytelnicza akademia. Jeden z najmłodszych i najszybciej rozwijających się festiwali...
Włosy The Beatles zlicytowane! Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów przenosi się do Katowic
Tagi