zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWokół kulturyArtykuły › Miasto z najlepszymi iluminacjami bożonarodzeniowymi wybrane!

Miasto z najlepszymi iluminacjami bożonarodzeniowymi wybrane!

Najlepsze_iluminacje_bozonarodzeniowe
 

Pierwsze miejsce zajęło Gniezno, za nim uplasowała się Gdynia i dalej Wrocław! Wspólnie wybraliśmy miasto z najlepszymi iluminacjami bożonarodzeniowymi.

Świąteczne iluminacje są obowiązkowym elementem świąt nie tylko w metropoliach, ale i niewielkich miastach. Pojawiają się zaraz na początku grudnia, by dotrzymać towarzystwa aż do Nowego Roku. Iluminacje bożonarodzeniowe wprowadzają na ulice bajkowy klimat i sprawiają, że oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę staje się przyjemniejsze.

Nasi czytelnicy wybierali spośród 20 miast  z całej Polski. Oczywiście, finałowa lista siłą rzeczy nie uwzględniła wszystkich interesujących miejscowości. Z góry przepraszamy tych, którzy poczuli się urażeni przeoczeniem jakiegoś miasta. Po prostu musieliśmy dokonać jakiejś selekcji. Cezurą był termin nadsyłania zgłoszeń.
 
Największą przychylność naszych czytelników zyskały świąteczne iluminacje w Gnieźnie i to ono zajęło pierwsze miejsce w naszym plebiscycie! Drugie miejsce w naszym głosowaniu zajęła GdyniaOstatnie miejsce na podium należy natomiast do Wrocławia.

 

 

Informacje o szczegółowych wynikach znajdują się tutaj. 

 

Zwycięskie miasta otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

 Nagrody dla zwycięzców plebiscytu:

I miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (double billboard) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

II miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (billboard) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

III miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (rectangle) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Gratulacje dla zwycięzcy!!!

  • Jezeli chodzi o mnie,to plebiscyt na miasta z najlepszymi iluminacjami bozonarodzeniowymi nie przypadl mi do gustu.Moim zdaniem,w odroznieniu od podobnych przeprowadzanych tutaj zabaw,ma on malo wspolnego z kultura.

  • W przypadku takiego plebiscytu,juz na starcie uprzywilejowane sa wieksze polskie miasta,ktore moga sobie pozwolic na przeznaczenie wiekszych srodkow niezbednych do dekoracji.Nie ujmujac nic Gnieznu,jego zwyciestwo to prztyczek dla pobliskiej metropolii.

  • Moje gratulacje iluminacje piękne. Mojej miejscowości niestety daleko do zwycięscy ale można usprawiedliwić tym, że jest z pewnością dużo mniejsza od Gniezna i z dużo skromniejszym budżetem.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/ Film / Premiery
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/
Wspólnie z krakowskim Kinem Pod Baranami zapraszamy na wakacyjną sesję "filmoznawczą". Wielkie filmy za małe pieniądze. Mamy dla Was podwójne...
Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
Tagi