zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plFilmPremiery › Na co do kina? Assasin's Creed, Po prostu przyjaźń i Sing

Na co do kina? Assasin's Creed, Po prostu przyjaźń i Sing

Na co do kina?


W długi weekend czeka 7 premier, m.in. ekranizacja gry "Assasin's Creed", nowa polska komedia (nie)romantyczna oraz komediodramaty z Włoch i Argentyny.  

 

Poznaj premiery [kliknij po więcej]:

ASSASIN'S CREED - Ekranizacja jednej z najpopularniejszych gier komputerowych. Callum Lynch budzi się w siedzibie tajemniczej organizacji. Otrzymuje od niej propozycję nietypowej, ale niebezpiecznej misji. Za pomocą nowatorskiej technologii będzie przeżywać perypetie swojego dalekiego przodka - przedstawiciela słynnego stowarzyszenia Asasynów. Bohater musi stanąć do walki z potężnymi Templariuszami.

PO PROSTU PRZYJAŹŃ - Wielowątkowa historia grupy znajomych. Alina i Marian mają problem z podziałem wygranych pieniędzy. Ivanka postanawia zajść w ciążę. Filip traci głowę dla zwariowanej kolekcjonerki guzików. Czwórka przyjaciół rusza w góry, aby odkryć zmieniającą ich życie tajemnicę.

HONOROWY OBYWATEL - Literacki noblista odwołuje wszelkie spotkania, by odwiedzić rodzinną miejscowość. Ma tam odebrać medal Zasłużonego Obywatela. Przyjazd przysparza mu jednak sporo kłopotów. Wiele mieszkańców miasteczka trafiło bowiem wcześniej na karty powieści bohatera. I teraz mają pewne zastrzeżenia.

DOBRZE SIĘ KŁAMIE W MIŁYM TOWARZYSTWIE - Siódemka przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla rozruszania atmosfery, pada propozycja odczytywania treści każdej wiadomości, jaką w trakcie wieczoru otrzymają na telefon. Niewinna zabawa przybiera niebezpieczny obrót. Na jaw wychodzą niewygodne i rodzące konflikty kwestie.

SING - Prowadzący teatr miś koala Buster usiłuje ratować swój teatr. W tym celu organizuje konkurs mający wyłonić najpiękniejszy głos świata. Do rywalizacji staje cały zwierzyniec; od myszy do słonicy. Który z uczestników okaże się prawdziwą gwiazdą?

WIPLALA - Adaptacja książki Anne M. G. Schmidt. W domu rodziny Bloom niespodziewanie pojawia się Wiplala. Mierzący nie więcej niż 10 centymetrów osobnik zostaje przyjacielem Johannesa. Chłopak wkrótce przedstawia go całej rodzinie. Ten zaś przez przypadek, za pomocą magicznej sztuczki zmniejsza wszystkich do swojego rozmiaru.

JÓZEF I MARYJA - Biblijna opowieść o Józefie i Maryi. Opowiadana z punktu widzenia Eliasza, pobożnego rabina, który po spotkaniu pary zmienia swoje nastawienie do życia. Porzuca niegdyś powzięty plan zemsty. A w młodym synu przyjaciół dostrzega kogoś wyjątkowego. Przyszłego zbawcę, który spełni religijną przepowiednię.

 

 

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Dla dzieci zapewne hitem okaże się "Sing" - bardzo zresztą reklamowany. A dla dorosłych zapewne ciekawy będzie "Po prostu przyjaźń" i "Honorowy obywatel". Chętnie na te dwa filmy wybrałabym się.

  • Czekałem długo na Assassin's Creed bo seria gier jest wyjątkowa , ale film chyba nie sprostał oczekiwaniom. Zostaje więc wybranie się do kina z dzieckiem na Sing, choć film raczej szału też nie robi.

  • Premiery tygodnia z pewnością spodobają się wszystkim kinomaniakom. Muszę przyznać, że jest w czym wybierać. Wraz z żoną chętnie udamy się na ,,Po prostu przyjaźń'' i ,,Honorowy obywatel''. Jeżeli wystarczy czasu wybierzemy coś jeszcze.

  • Animacja "Sing" jest ostatnio bardzo reklamowana, co jest ciut podejrzane. Mimo tego jednak produkcję obejrzę ze względu na swoje dzieci, które z pewnością mnie do kina wyciągną.

  • Srednia premier wprowadzanych na kinowe ekrany zostala utrzymana. Przekonamy sie jak jest z ich jakoscia?

  • Przez okres swiateczno-noworoczny nie bylam w kinie,dlatego nie zdziwie sie,jezeli pewnie mam jeszcze jakies kinowe zaleglosci. Ciekawe czy do zaleglych premier,dojda dzisiaj jeszcze ktores filmy? Mam nadzieje,ze tak.

  • Jestem wielkim fanem gier komputerowych choć ostatnim czasem brak czasu na takie spędzanie wolnego czasu dlatego z przyjemnością wybrałbym się do kina na ASSASIN'S CREED.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Młode życie /konkurs/ Film / Aktualności
Lato w pełni, a 11. Letnie Tanie Kinobranie jest już na półmetku. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na jeden z seansów.
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/ Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety!
Tagi