zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plFilmPremiery › Na co do kina? Łotr 1. Gwiezdne wojny- historie

Na co do kina? Łotr 1. Gwiezdne wojny- historie

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
 • Aż trudno uwierzyć, że dystrybutorzy postanowili wypuścić do kin tylko dwie produkcje, ale zważywszy na to jakie to produkcję, przynajmniej jedną, to może oczywisty krok.

 • Lubię takie filmy jak LA TAULARDE. Jestem bardzo ciekawa tego filmu, lubię takie produkcje, które w jakimś stopniu trzymają napięcie, budują jakąś fajną historię. Na łotr na pewno się nie wybiorę, bo to nie moje klimaty.

 • Łotr 1. Gwiezdne historie - czyli, według mnie oczywiście świetna okazja do zarobienia wielkich pieniędzy przy wykorzystaniu kultowych "Gwiezdnych wojen". Z pewnością jeszcze wiele takich produkcji przed nami.

 • Również jestem zaskoczona tym, że w kinach w tym tygodniu pojawi się tak niewiele premier. A przecież powinno być odwrotnie. Wielu ludzi zjeżdża teraz z zagranicy na święta do Polski i cóż mają oglądać? :) Chyba jedynie kontemplować stoły uginające się pod ciężarem świątecznych potraw ;) A z drugiej strony współczuję też pracownikom kin, którzy muszą siedzieć w robocie w pierwszy i drugi dzień świąt, zamiast spędzić ten czas z rodziną. A i nieraz zasuwają za grosze, na jakichś śmieciowych umowach.

 • Wielka szkoda, że tak mało premier jest przed świętami. Przydałaby się w tym gronie jakaś dobra komedia, tak aby wśród świątecznej gorączki mieć okazję do chwili odpoczynku i śmiechu.

 • Oglądałam wszystkie części Gwiezdnych Wojen, mój tata mnie wciągnął w ten film i zawsze oglądamy nowe części razem. ŁOTR 1. GWIEZDNE WOJNY - HISTORIE na pewno obejrzę choć mam mieszane odczucia co to tego fimu

 • Klimatu Gwiezdnych Wojen nie czuję dlatego na ŁOTR 1. GWIEZDNE WOJNY - HISTORIE się nie wybiorę,jakość nigdy ta seria mnie nie wciągnęła. Druga premiera też mnie nie przyciągnie do kina.

 • Na film ŁOTR 1. GWIEZDNE WOJNY - HISTORIE wybiorę się do kina z wielką przyjemnością, ale chyba przed świętami nie dam rady. Mam nadzieję, że przed nowym rokiem znajdę czas.

 • Obserwujac aktywnosc kinowych dystrybutorow w czasie ostatnich tygodni,wielu kinomanow moze byc zaskoczonych tak niewielka liczba premier.Z drugiej jednak strony po co robic konkurencje "Gwiezdnym wojnom"?

 • Znajac date wejscia na polskie ekrany kolejnego epizodu wchodzacego w sklad cyklu "Gwiezdne wojny" zadawalem sobie pytanie,ilu dystrybutorow podejmie rzucona rekawice i stanie do rywalizacji? Zaskoczenia nie ma.

 • Łotr 1. Pozytywne zaskoczenie. jestem ogromną fanką Gwiezdnych Wojen, ale bardzo sceptycznie podchodziłam do pomysłu kręcenia Historii Gwiezdnych Wojen. Pomyślałam zasypią nas, będzie już za dużo. Ale jak to na fankę przystało musiałam pójść do kina i przyznam szczerze bardzo wysoko oceniam film. jest przemyślany, dobrze zrobiony, dużo oczywistych i mniej oczywistych powiązań do IV części. Film warty obejrzenia. Szczerze mocno polecam.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
'Kopciuszek' w Narodowym Starym Teatrze: Śmierć i dziewczynka /recenzja spektaklu/ Teatr / Recenzje
Tata-pantoflarz, macocha po liftingu i Kopciuch, który nie może poradzić sobie z osobistą traumą. Anna Smolar stworzyła współczesną i dającą,...
2. wrocławska edycja Cinema Italia Oggi: Wizyta włoskiej familii w Kinie Nowe Horyzonty
7 kwietnia rozpocznie się 2. wrocławska edycja Cinema Italia Oggi w Kinie Nowe Horyzonty. W programie osiem najnowszych tytułów z Półwyspu...
Bln_Krk, czyli trochę Berlina w Krakowie
Bln_krk to projekt krakowskiego Instytutu Gothego, który niedawno miał swoją inaugurację. Co wiemy o artystycznej stronie Berlina?
'Dyrdymałki' Dobrusi Rurańskiej w Galerii Ateneum w Katowicach 'Taniec albatrosa' w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Tagi