zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plFilmPremiery › Na co do kina? Paterson, Głusza i Wejście smoka!

Na co do kina? Paterson, Głusza i Wejście smoka!

Na co do kina?


Na koniec roku dystrybutorzy przygotowali cztery premiery - m.in. nową fabułę Jima Jarmuscha oraz irańską "tarantineskę".

 

Poznaj premiery [kliknij po więcej]:

PATERSON - Paterson zarabia na życie jako kierowca miejskiego autobusu. Jego prawdziwą pasją pozostaje jednak poezja, którą namiętnie czyta, ale też pisze po godzinach. Wolny czas dzieli również między kochającą żonę a wiecznie narzekających kolegów z pracy. Spokój jego egzystencji wkrótce zostanie jednak zakłócony.

GŁUSZA - Niedaleka przyszłość. Siostry Nell i Eva mieszkają razem z ojcem na odizolowanej od świata, głębokiej prowincji. Nagła przerwa w dostawie prądu zmusza ich do wizyty w najbliższym mieście. To jednak jest wymarłe, pozbawione i żywności i paliwa. Przeprawa przez las będzie miała dla bohaterek tragiczny skutek.

APLIK@CJA - Tuż po zagadkowej śmierci nastolatki, piątka licealistów otrzymuje "zaproszenie" do przetestowania nowej aplikacji. Wiadomość pochodzi z telefonu zmarłej. Wiedzeni ciekawością bohaterowie instalują program na swoich smartfonach. Wkrótce okazuje się, iż aplikacją steruje złowroga, potężna i demoniczna istota.

WEJŚCIE SMOKA! - Połowa lat 60. XX wieku. Detektyw Hafizi otrzymuje trudne zadanie. Musi rozwikłać zagadkę śmierci osadzonego pośrodku pustyni skazańca. Na miejscu okazuje się, iż więzienie nawiedzają regularnie trzęsienia ziemi. A miejscowa ziemia ma być przeklęta. Bohater razem z geologiem i dźwiękowcem docierają do dokumentacji tajemniczej wyprawy naukowej sprzed pół wieku. 

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Dzisiaj wielkiego wyboru nie ma, ale i tak wpadły mi w oko dwie produkcje. Pierwszą z nich jest "PATERSON" - film o którym już jest głośno oraz produkcja pt. "GŁUSZA".

  • O "Głuszy" już co nieco słyszałam. I akurat ten film mnie ciekawi. Natomiast resztę propozycji chyba bym sobie podarowała. Nie interesuje mnie tajemnicza, demoniczna aplikacja, ani kolejne wejście smoka.

  • Głusza zapowiada się całkiem dobrze, co do filmu Aplikacja interesuje mnie ale już takie coś było, schemat będzie się powtarzał, ale nie mówię nie, do kina nie pójdę ale pewnie kiedyś tam obejrzę

  • Tydzień z bardzo słabymi premierami oprócz Wejście smoka! które zapowiada się naprawdę intrygującą. Irańska gatunkowa mieszkanka może być wyjątkowo wybuchowa. Po filmie Głusza spodziewałem się bardziej klimatów jak z horrorów ale widać takie w nim nie będą. A szkoda.

  • Okres świąteczny nieszczególnie nas rozpieszcza. Wśród premier nie znalazłem filmu na który chciałbym się wybrać. Obejrzę je ,,przy okazji'' jednak na pewno nie w kinie.

  • Nie widzę niczego co by mnie zachwyciło. Pewnie jeden czy dwa filmy z tego zestawu obejrzę, ale do kina raczej na pewno na nie się nie wybiorę. Poczekam na kolejne nowości.

  • Mnie zainteresował bardzo Peterson.. Ostatnio bardzo rzadko chodzę do kina, przez brak czasu, ale na ten film na pewno postaram się wybrać, bo bardzo mnie zainteresował.

  • Przypuszczalam,ze koncowka roku nie przyniesie kinomanom wielu filmowych premier,dlatego liczba wprowadzanych filmow nie jestem zaskoczona.A wlasciwie jestem,bo podejrzewalam,ze bedzie ich jeszcze mniej.

  • Majac na wzgledzie tygodniowa srednia wprowadzanych do kin filmowych premier,wiele osob dzisiejszym wyborem moze poczuc sie nieco rozczarowane.Ale w Sylwestra kino schodzi na dalszy plan. Chociaz niektorzy spedzaja go wlasnie tam.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
'Kopciuszek' w Narodowym Starym Teatrze: Śmierć i dziewczynka /recenzja spektaklu/ Teatr / Recenzje
Tata-pantoflarz, macocha po liftingu i Kopciuch, który nie może poradzić sobie z osobistą traumą. Anna Smolar stworzyła współczesną i dającą,...
2. wrocławska edycja Cinema Italia Oggi: Wizyta włoskiej familii w Kinie Nowe Horyzonty
7 kwietnia rozpocznie się 2. wrocławska edycja Cinema Italia Oggi w Kinie Nowe Horyzonty. W programie osiem najnowszych tytułów z Półwyspu...
Bln_Krk, czyli trochę Berlina w Krakowie
Bln_krk to projekt krakowskiego Instytutu Gothego, który niedawno miał swoją inaugurację. Co wiemy o artystycznej stronie Berlina?
'Dyrdymałki' Dobrusi Rurańskiej w Galerii Ateneum w Katowicach 'Taniec albatrosa' w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Tagi