zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWokół kulturyArtykuły › Najlepsze iluminacje bożonarodzeniowe: głosujemy

Najlepsze iluminacje bożonarodzeniowe: głosujemy

Najlepsze_iluminacje_bozonarodzeniowe
 

Potrafią ożywić nawet najsmutniejsze miasto, a mieszkańców wprawiają w świąteczny nastrój. Wybieramy najlepsze iluminacje bożonarodzeniowe.

Są obowiązkowym elementem świąt nie tylko w metropoliach, ale i niewielkich miastach. Pojawiają się zaraz na początku grudnia, by dotrzymać towarzystwa aż do Nowego Roku. Iluminacje bożonarodzeniowe wprowadzają na ulice bajkowy klimat i sprawiają, że oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę staje się przyjemniejsze.

A jak wyglądają ulice w Waszym mieście w bożonarodzeniowym okresie? Koniecznie dajcie nam o tym znać w komentarzu pod artykułem i pomóżcie wybrać najpiękniejsze bożonarodzeniowe iluminacje. Pokażcie nam także swoje miasta na zdjęciach i wyślijcie je do nas na adres: konkurs@kulturaonline.pl, najlepsze zdjęcia zaprezentujemy na portalu. Autorzy wyróżnionych zdjęć otrzymają nagrody książkowe.

Tworzenie rankingu nie może jednak obyć się bez głosowania. Poniżej przedstawiamy listę wspólnie wyłonionych miast, w których znajdują się najlepsze iluminacje bożonarodzeniowe, na które możecie oddawać swoje głosy (opisy poszczególnych miast wraz ze zdjęciami znajdą się tutaj):

#sonda#

Głosowanie na miasta, w których znajdują się najlepsze iluminacje bożonarodzeniowe potrwa do 20 grudnia. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta.

Zwycięskie miasta otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

 Nagrody dla zwycięzców plebiscytu:

I miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (double billboard) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

II miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (billboard) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

III miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (rectangle) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Widocznie głosowanie na iluminacje świąteczne nie jest zbyt popularne, skoro odnotowane są jedynie pojedyncze głosy, ale czasu jest sporo, żeby zagłosować na swojego faworyta.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/ Film / Premiery
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/
Wspólnie z krakowskim Kinem Pod Baranami zapraszamy na wakacyjną sesję "filmoznawczą". Wielkie filmy za małe pieniądze. Mamy dla Was podwójne...
Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
Tagi