zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWokół kulturyArtykuły › Najlepsze iluminacje bożonarodzeniowe: głosujemy

Najlepsze iluminacje bożonarodzeniowe: głosujemy

Najlepsze_iluminacje_bozonarodzeniowe
 

Potrafią ożywić nawet najsmutniejsze miasto, a mieszkańców wprawiają w świąteczny nastrój. Wybieramy najlepsze iluminacje bożonarodzeniowe.

Są obowiązkowym elementem świąt nie tylko w metropoliach, ale i niewielkich miastach. Pojawiają się zaraz na początku grudnia, by dotrzymać towarzystwa aż do Nowego Roku. Iluminacje bożonarodzeniowe wprowadzają na ulice bajkowy klimat i sprawiają, że oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę staje się przyjemniejsze.

A jak wyglądają ulice w Waszym mieście w bożonarodzeniowym okresie? Koniecznie dajcie nam o tym znać w komentarzu pod artykułem i pomóżcie wybrać najpiękniejsze bożonarodzeniowe iluminacje. Pokażcie nam także swoje miasta na zdjęciach i wyślijcie je do nas na adres: konkurs@kulturaonline.pl, najlepsze zdjęcia zaprezentujemy na portalu. Autorzy wyróżnionych zdjęć otrzymają nagrody książkowe.

Tworzenie rankingu nie może jednak obyć się bez głosowania. Poniżej przedstawiamy listę wspólnie wyłonionych miast, w których znajdują się najlepsze iluminacje bożonarodzeniowe, na które możecie oddawać swoje głosy (opisy poszczególnych miast wraz ze zdjęciami znajdą się tutaj):

#sonda#

Głosowanie na miasta, w których znajdują się najlepsze iluminacje bożonarodzeniowe potrwa do 20 grudnia. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta.

Zwycięskie miasta otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

 Nagrody dla zwycięzców plebiscytu:

I miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (double billboard) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

II miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (billboard) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

III miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (rectangle) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Widocznie głosowanie na iluminacje świąteczne nie jest zbyt popularne, skoro odnotowane są jedynie pojedyncze głosy, ale czasu jest sporo, żeby zagłosować na swojego faworyta.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
KFF - "Beksińscy. Album wideofoniczny": Z kamerą im do twarzy /recenzja filmu/ Film / Recenzje
Zapomnijcie na chwilę o "Ostatniej rodzinie". Dokument Marcina Borchardta to wszystko, co o Beksińskich chcielibyście i nie chcielibyście...
Sting wystąpi w Krakowie!
12 października Sting wystąpi w TAURON Arena Kraków. Sprzedaż biletów rusza 2 czerwca. Znamy ceny.
Big Book Festival już za miesiąc. Usiądź przy Okrągłym Stole i obejrzyj mecz o bibliotekę
Opuszczony kompleks szkół w centrum Warszawy jako czytelnicza akademia. Jeden z najmłodszych i najszybciej rozwijających się festiwali...
Włosy The Beatles zlicytowane! Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów przenosi się do Katowic
Tagi