zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWokół kulturyArtykuły › Najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe wybrane!

Najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe wybrane!

najpiekniejsze_jarmarki
 

Pierwsze miejsce zajął Jarmark Bożonarodzeniowy w Gnieźnie, za nim uplasował się II Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy w hali widowiskowo-sportowej w Ropczycach i dalej Jarmark Bożonarodzeniowy w Rybniku! Wspólnie wybraliśmy najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe w Polsce.

Na współczesnych jarmarkach bożonarodzeniowych znajdziemy nie tylko ozdoby na choinkę. Oferują w zasadzie wszystko – od słodyczy i regionalnych przekąsek po porcelanę, biżuterię i ubrania. Dodatkowo stają się często swoistym parkiem rozrywki dzięki karuzelom i atrakcjom skierowanymi do dzieci. Z kolei przez atrakcyjną dla oka aranżację, kolorowe światełka i przyjemną, świąteczną muzykę, ubarwiają ulice i umilają oczekiwanie na święta.

Nasi czytelnicy wybierali spośród 13 świątecznych jarmarków z całej Polski. Oczywiście, finałowa lista siłą rzeczy nie uwzględniła wszystkich interesujących miejscowości. Z góry przepraszamy tych, którzy poczuli się urażeni przeoczeniem jakiegoś miasta. Po prostu musieliśmy dokonać jakiejś selekcji. Cezurą był termin nadsyłania zgłoszeń.
 
Największą przychylność naszych czytelników zyskał Jarmark Bożonarodzeniowy w Gnieźnie i to on zajął pierwsze miejsce w naszym plebiscycie! Drugie miejsce w naszym głosowaniu zajął II Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy w hali widowiskowo-sportowej w Ropczycach. Ostatnie miejsce na podium należy do Jarmarku Bożonarodzeniowego w Rybniku.

 

 

Informacje o szczegółowych wynikach znajdują się tutaj

 

Zwycięskie miasta otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

 Nagrody dla zwycięzców plebiscytu:

I miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (double billboard) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

II miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (billboard) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

III miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (rectangle) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

 

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Gratulacje dla zwycięzcy!!!

  • Brawa dla Gniezna! Coraz bardziej popularne stają się jarmarki bożonarodzeniowe w naszych miastach - tych większych i mniejszych. Myślę, ze staje się to nową tradycją związaną ze świętami Bożego Narodzenia.

  • Serdeczne gratulacje dla wszystkich miast których jarmarki znalazły się na podium. Fajnie, że z roku na rok jest ich w Polsce coraz więcej oraz są coraz piękniejsze. Mam nadzieję, że w przyszłym roku rywalizacja będzie jeszcze większa.

  • Wielkie gratulacje, chociaż uważam, że prawdziwymi wygranymi są mieszkańcy tych miast, w których włodarze pomyśleli o zorganizowaniu jarmarków bożonarodzeniowych.

  • Kolejne głosowanie za nami. Gratuluję zwycięzcom popularnosci oraz atrakcyjnych nagrod i czekam na kolejne zestawienie ciekawych instytucji czy wydarzeń, na które można będzie zagłosować.

  • Gratulacje dla zwyciężców. Osobiście jestem troszeczkę zawiedziona, ponieważ Wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy należy od lat do jednych z najpiękniejszych w Europie.

  • Teraz w każdym większym mieście powstają takie Jarmarki Bożonarodzeniowe lubię ich klimat a szczególnie herbatkę zimową czy owoce w czekoladzie i jedyne w swoim rodzaju.

  • W przypadku tej zabawy spodziewalam sie,ze duze miejskie osrodki przegraja rywalizacje z jarmarkami bozonarodzeniowymi odbywajacymi sie w mniejszych miejscowosciach.Dlatego wynikami nie jestem zaskoczona.

  • Wiele osob stara sie znalezc niebanalne i oryginalne prezenty.Dlatego wskazowka,w ktorych miejscowosciach odbywaja sie najlepsze bozonarodzeniowe jarmarki moze byc dla niektorych osob niezwykle przydatna.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
KFF - "Beksińscy. Album wideofoniczny": Z kamerą im do twarzy /recenzja filmu/ Film / Recenzje
Zapomnijcie na chwilę o "Ostatniej rodzinie". Dokument Marcina Borchardta to wszystko, co o Beksińskich chcielibyście i nie chcielibyście...
Sting wystąpi w Krakowie!
12 października Sting wystąpi w TAURON Arena Kraków. Sprzedaż biletów rusza 2 czerwca. Znamy ceny.
Big Book Festival już za miesiąc. Usiądź przy Okrągłym Stole i obejrzyj mecz o bibliotekę
Opuszczony kompleks szkół w centrum Warszawy jako czytelnicza akademia. Jeden z najmłodszych i najszybciej rozwijających się festiwali...
Włosy The Beatles zlicytowane! Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów przenosi się do Katowic
Tagi