zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWokół kulturyArtykuły › Najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe wybrane!

Najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe wybrane!

najpiekniejsze_jarmarki
 

Pierwsze miejsce zajął Jarmark Bożonarodzeniowy w Gnieźnie, za nim uplasował się II Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy w hali widowiskowo-sportowej w Ropczycach i dalej Jarmark Bożonarodzeniowy w Rybniku! Wspólnie wybraliśmy najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe w Polsce.

Na współczesnych jarmarkach bożonarodzeniowych znajdziemy nie tylko ozdoby na choinkę. Oferują w zasadzie wszystko – od słodyczy i regionalnych przekąsek po porcelanę, biżuterię i ubrania. Dodatkowo stają się często swoistym parkiem rozrywki dzięki karuzelom i atrakcjom skierowanymi do dzieci. Z kolei przez atrakcyjną dla oka aranżację, kolorowe światełka i przyjemną, świąteczną muzykę, ubarwiają ulice i umilają oczekiwanie na święta.

Nasi czytelnicy wybierali spośród 13 świątecznych jarmarków z całej Polski. Oczywiście, finałowa lista siłą rzeczy nie uwzględniła wszystkich interesujących miejscowości. Z góry przepraszamy tych, którzy poczuli się urażeni przeoczeniem jakiegoś miasta. Po prostu musieliśmy dokonać jakiejś selekcji. Cezurą był termin nadsyłania zgłoszeń.
 
Największą przychylność naszych czytelników zyskał Jarmark Bożonarodzeniowy w Gnieźnie i to on zajął pierwsze miejsce w naszym plebiscycie! Drugie miejsce w naszym głosowaniu zajął II Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy w hali widowiskowo-sportowej w Ropczycach. Ostatnie miejsce na podium należy do Jarmarku Bożonarodzeniowego w Rybniku.

 

 

Informacje o szczegółowych wynikach znajdują się tutaj

 

Zwycięskie miasta otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

 Nagrody dla zwycięzców plebiscytu:

I miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (double billboard) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

II miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (billboard) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

III miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (rectangle) w wybranej zakładce oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca stycznia 2017 r.

 

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Gratulacje dla zwycięzcy!!!

  • Brawa dla Gniezna! Coraz bardziej popularne stają się jarmarki bożonarodzeniowe w naszych miastach - tych większych i mniejszych. Myślę, ze staje się to nową tradycją związaną ze świętami Bożego Narodzenia.

  • Serdeczne gratulacje dla wszystkich miast których jarmarki znalazły się na podium. Fajnie, że z roku na rok jest ich w Polsce coraz więcej oraz są coraz piękniejsze. Mam nadzieję, że w przyszłym roku rywalizacja będzie jeszcze większa.

  • Wielkie gratulacje, chociaż uważam, że prawdziwymi wygranymi są mieszkańcy tych miast, w których włodarze pomyśleli o zorganizowaniu jarmarków bożonarodzeniowych.

  • Kolejne głosowanie za nami. Gratuluję zwycięzcom popularnosci oraz atrakcyjnych nagrod i czekam na kolejne zestawienie ciekawych instytucji czy wydarzeń, na które można będzie zagłosować.

  • Gratulacje dla zwyciężców. Osobiście jestem troszeczkę zawiedziona, ponieważ Wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy należy od lat do jednych z najpiękniejszych w Europie.

  • Teraz w każdym większym mieście powstają takie Jarmarki Bożonarodzeniowe lubię ich klimat a szczególnie herbatkę zimową czy owoce w czekoladzie i jedyne w swoim rodzaju.

  • W przypadku tej zabawy spodziewalam sie,ze duze miejskie osrodki przegraja rywalizacje z jarmarkami bozonarodzeniowymi odbywajacymi sie w mniejszych miejscowosciach.Dlatego wynikami nie jestem zaskoczona.

  • Wiele osob stara sie znalezc niebanalne i oryginalne prezenty.Dlatego wskazowka,w ktorych miejscowosciach odbywaja sie najlepsze bozonarodzeniowe jarmarki moze byc dla niektorych osob niezwykle przydatna.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/ Film / Premiery
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/
Wspólnie z krakowskim Kinem Pod Baranami zapraszamy na wakacyjną sesję "filmoznawczą". Wielkie filmy za małe pieniądze. Mamy dla Was podwójne...
Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
Tagi