zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plMuzykaAktualności › Partner George’a Michaela udostępnił niepublikowany utwór artysty

Partner George’a Michaela udostępnił niepublikowany utwór artysty

George Michael
fot. oficjalna strona artysty

Do sieci trafił nieznany wcześniej utwór zmarłego kilka dni temu wokalisty. Nagraniem podzielił się Fadi Fawaz, partner George’a Michaela.

Mimo że minęło już kilka dni, świat dalej nie otrząsnął się z nagłej śmierci George’a Michaela. Okazuje się, że zmarły wokalista skrywał wiele sekretów, które teraz masowo trafiają do mediów. Zaczęło się od działalności charytatywnej – jak pisaliśmy tutaj, Brytyjczyk przez lata przekazywał na cele społeczne miliony funtów, pragnąc pozostać przy tym anonimowym.

Wiele pytań i wątpliwości wzbudzała od początku zagadkowa śmierć artysty. George Michael zmarł z powodu niewydolności serca w swojej posiadłości. Jeśli wierzyć informatorom, muzyk od lat zmagał się z uzależnieniem od heroiny, wiele razy trafiał z tego powodu do szpitala. Media zwróciły uwagę, że to właśnie problemy z sercem są zazwyczaj przyczyną śmierci w przypadku osób uzależnionych od tego narkotyku. Jak na razie żaden z bliskich Michaela nie potwierdza, że muzyk zmagał się z takimi problemami.

Swoimi wspomnieniami z ostatnich chwil z ukochanym podzielił się na Twitterze Fadi Fawaz, który żył w związku z artystą przez ostatnie 4-lata: Mieliśmy zjeść świąteczny obiad. Poszedłem do niego, by go obudzić, a on po prostu nie żył, leżąc spokojnie w łóżku. Nie wiemy, co się stało... Chciałbym, żeby ludzie pamiętali, jaki był naprawdę – był pięknym człowiekiem.

Kilka dni później Fawaz udostępnił w kolejnym wpisie niepublikowany utwór "This Kind of Love". Nagranie zostało napisane i nagrane w 1990 r. wspólnie z Eltonem Johnem. Piosenka miała znaleźć się na niewydanej płycie George'a Michaela, "Trojan Souls". Partner Michaela doprecyzował jednak później, że istnieje kilka wersji tego utworu.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Od jakiegos czasu o George'u Michaelu nie bylo nic slychac.Jak w wielu podobnych wypadkach,smierc te sytuacje zmienila w sposob diametralny.Oprocz licznych wypowiedzi na jego temat,zacznie sie rowniez wietrzenie archiwum.

  • Mozna sie bylo spodziewac,ze przedwczesna smierc wokalisty zaowocuje muzycznym wydawnictwem z niepublikowanymi do tej pory ,wykonywanymi przez niego utworami.W koncu spadkobiercy tez beda chcieli zarobic.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/ Film / Premiery
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/
Wspólnie z krakowskim Kinem Pod Baranami zapraszamy na wakacyjną sesję "filmoznawczą". Wielkie filmy za małe pieniądze. Mamy dla Was podwójne...
Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
Tagi