zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.pl › Plastyka

Plastyka

Od Cranacha do Corintha w Szczecinie
Od Cranacha do Corintha w Szczecinie 2007-06-03 (PAP)
Ponad 40 obrazów pochodzących ze zbioru Muzeum Narodowego w Szczecinie można podziwiać na wystawie "Od Cranacha do Corintha" w Galerii Sztuki Dawnej.
Wystawa World Press Photo w Warszawie
Wystawa World Press Photo w Warszawie 2007-06-02 (PAP)
Wystawę najlepszych fotografii prasowych, nagrodzonych w 50. konkursie World Press Photo, otwarto w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Sex shop w galerii
Sex shop w galerii 2007-05-31 mra
- Co by się stało, gdyby spróbować spojrzeć na działalność artystyczną krytycznych artystów z pozycji półki polskiego sex shopu? - pytają organizatorzy wrocławskiej wystawy "Sex shop".
TV horror show
TV horror show 2007-05-31 Piotr Stasiowski
Człowiekowi lepiej w sztucznym, wykreowanym przez media świecie. Zasiadł wygodnie w fotelu z pilotem w dłoni i mruknął do siebie: tu mi ciepło, tu mi dobrze, tu będę się rozmnażał.
Radom: Kalendarz Pirelli na wystawie
Radom: Kalendarz Pirelli na wystawie 2007-05-27 (PAP)
Fotografie pięciu seksownych aktorek: Sophii Loren, Penelope Cruz, Hilary Swank, Naomi Watts oraz wschodzącej gwiazdy - Lou Doillon będzie można oglądać w radomskiej Galerii Avalon Studio.
Usłyszeć obraz - muzyka w sztuce
Usłyszeć obraz - muzyka w sztuce 2007-05-26 Anna Tomaszewska
Wystawa w Muzeum Narodowym w Gdańsku pokazuje jak na przestrzeni wieków artyści zmagali się z przedstawieniem muzyki w sztukach plastycznych.
I po WRO 07
I po WRO 07 2007-05-21 Katarzyna Matz
Wyczekiwane przez wielu Międzynarodowe Biennale Sztuki Mediów WRO cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku wrocławska impreza odbyła się po raz dwunasty i zgromadziła pokaźnych rozmiarów publiczność.
Aki Nakazawa laureatką WRO 07
Aki Nakazawa laureatką WRO 07 2007-05-21 mra, (PAP)
Zakończył się konkurs XII Międzynarodowego Biennale Sztuki Mediów WRO 07. Pierwszą nagrodę zdobyła Aki Nakazawa z Japonii.
Pojedynek na sztukę
Pojedynek na sztukę 2007-05-20 mra
Jak się okazuje, do pojedynku wcale nie potrzeba dwóch urażonych dżentelmenów z pistoletami. Pojedynkować mogą się także artyści.
Europejska Noc Muzeów
Europejska Noc Muzeów 2007-05-19 (PAP)
To będzie długa noc. Noc Muzeów. 19 maja większość polskich i europejskich placówek kulturalnych będzie otwarta długo po zachodzie słońca.
Galerie zdjęć
Reklama
Polecamy
Kayah śpiewa 'Po co'. Będzie wielki przebój? Zobacz teledysk!
Kayah śpiewa 'Po co'. Będzie wielki przebój? Zobacz teledysk!
2017-04-26

Taneczno- etniczne rytmy i wpadająca w ucho wokaliza. Czy utwór nagrany razem z Idanem Raichelem to wielki powrót Kayah na listy przebojów?

Tagi