zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plMuzykaAktualności › Rod Stewart w Polsce

Rod Stewart w Polsce

 fot. materiały prasowe

 Jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów świata zagości niebawem w Polsce. Rod Stewart zaśpiewa w Krakowie oraz Gdańsku!

Polacy kochają Roda Stewarta, a on odwdzięcza się im występami na żywo. Dla artysty będzie to piąta wizyta w Polsce. Wcześniej wokalista koncertował już w Gdańsku, Rybniku, Toruniu oraz w Łodzi. Za każdym razem wydarzenia te cieszyły się wysoką frekwencją, która wyniosła łącznie blisko 90 tysięcy widzów.

Rod Stewart, mimo 71 wiosen na karku, emanował młodzieńczą energią do tego stopnia, że można by zadać pytanie, czy ktoś go tam przypadkiem nie sprowadził wehikułem czasu. Uśmiechnięty, wyluzowany i pełen dystansu do siebie, do tego otoczony wyśmienitymi muzykami i ze wsparciem oszałamiającej oprawy wizualnej, zaprezentował widowisko, o jakim jeszcze długo będzie trudno zapomnieć – ocenił Paweł Piotrowicz na łamach serwisu Onet Muzyka poprzedni koncert Brytyjczyka w Polsce.

Chyba każdy nucił takie kawałki jak  „You’re in My Heart”, „Downtown Train”, „Angel”. Wokalista to ikona światowej sceny muzycznej. Dotychczas sprzedał ponad 250 milionów singli i płyt. W 1994 roku wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame, natomiast w 2006 roku dzięki rankingowi amerykańskiego magazynu „Hit Parader” zaliczony do grona 100 najlepszych wokalistów wszech czasów.

Rod Stewart wystąpi w krakowskiej TAURON ARENIE w niedzielę, 19 lutego oraz w gdańskiej ERGO ARENIE we wtorek, 21 lutego 2017.


Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Uwielbiam Roda, ostatnio jego składanka z największymi przebojami często mi towarzyszy, idealna do długich tras samochodowych. A na sam koncert chętnie bym się wybrał, jednak ilość czasu jest ograniczona.

  • Od czasu do czasu zdarza mi się posłuchać piosenek w wykonaniu Roda Stewarta, jednak to za mało, by wybrać się na koncert tego wokalisty. Chociaż na frekwencję organizatorzy nie powinni narzekać.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Złote Maliny 2017: Anty-Oscary rozdane. O co chodzi z tym filmem o Hillary Clinton? Film / Aktualności
Najgorszym filmem roku nie "Batman v Superman", lecz... demaskatorski dokument o Demokratach?! Czyżby Złote Maliny opanowało politykierstwo?
'Biel kolorem śniegu. Tadeusz Kantor i Artyści z kręgu Cricot 2.' /zapowiedź wystawy/
”Biel kolorem śniegu. Tadeusz Kantor i Artyści z kręgu Cricot 2. Rzym 1979” to tytuł wystawy, która zostanie otwarta 3 marca z...
Sat-Okh (Stanisław Supłatowicz) - Sienkiewicz kanadyjskich Indian
Sat-Okh zbierał legendy i informacje o codziennym życiu swych przodków. Dla Indian kanadyjskich jego twórczość spełniała rolę podobną do tej,...
'Monsieur Jean szuka szczęścia' Thomasa Montassera: Małe może być piękne /recenzja książki/ Abraham Poincheval: Pomieszkuje w rzeźbach i wysiaduje jaja
Tagi