zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plMuzykaAktualności › Skalpel z Alternatywą [zdjęcia]

Skalpel z Alternatywą [zdjęcia]

Po dwóch latach tułaczki łódzka Alternatywa powraca do swojej kolebki. Od 24 lipca przez pięć kolejnych czwartków w Fabryce Sztuki zaprezentują się przedstawiciele muzyki alternatywnej.

.html
 fot. mb

"Na pierwszy ogień" duet Skalpel (Marcina Cichego i Igora Pudło) poszerzony o dodatkowe sekcje. Wrocławska grupa powstała w 1998 roku. W 2001 r. dzięki rewelacyjnemu demo Polish Jazz nawiązali współpracę z legendarną brytyjską wytwórnią Ninja Tune i pod jej szyldem wydali dwa świetnie przyjęte albumy. Zespół jest znany z sięgania po polski jazz z lat 60. i 70 i konstruowania na jego bazie własnej autorskiej wizji współczesnej muzyki, łączącej to, co najlepsze w jazzie, hip hopie i muzyce klubowej. W 2014 roku ukaże się trzeci album duetu.

31 lipca w Łodzi wystąpi Fismoll, w sierpni kolejno Łona i Weber, Shy Albatross oraz Rita Pax. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

Kulturaonline w temacie:

Przewodnik po letnich festiwalach muzycznych. Wakacje za pasem. I jak co roku, prawdziwie zatrzęsienie muzycznych festiwali. Nie ma weekendu, w którym nie działoby się coś interesującego. Zapraszamy do lektury naszego wakacyjnego przewodnika. Widzimy się pod sceną! Czytaj więcej.

Sound z wrocławskiej sceny. Wrocławski Sound prezentuje i promuje wrocławskie środowisko muzyczne - w myśl zasady, cudze chwalicie, swego nie znacie. Czytaj więcej. .html  .html  .html  .html  .html  .html  .html  .html 

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  Reklama
  Ostatnio dodane artykuły
  Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Muzyka / Aktualności
  Niezwykła teatralno- muzyczna instalacja, której brzmienie nadaje sama publiczność! Mamy podwójne zaproszenie na spotkanie z Domem Dźwięku w...
  Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
  W Nowej Hucie wakacje zaczynają się już teraz! Już 9 czerwca rusza wielki plenerowy maraton wydarzeń. 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora,...
  Obraz Matejki sprzedany za ponad trzy i pół miliona złotych. Nowy rekord polskiego rynku sztuki!
  Takiej licytacji nie było od lat. Na Aukcji Sztuki Dawnej w DESA Unicum obraz "Zabicie Wapowskiego” Jana Matejki zyskał rekordową sumę.
  Festiwal Miłosza w Krakowie. Zacznij od swoich ulic! /zdjęcia/ We Wear Culture - największa wirtualna wystawa poświęcona modzie!
  Tagi