zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plMuzykaAktualności › Skalpel z Alternatywą [zdjęcia]

Skalpel z Alternatywą [zdjęcia]

Po dwóch latach tułaczki łódzka Alternatywa powraca do swojej kolebki. Od 24 lipca przez pięć kolejnych czwartków w Fabryce Sztuki zaprezentują się przedstawiciele muzyki alternatywnej.

.html
 fot. mb

"Na pierwszy ogień" duet Skalpel (Marcina Cichego i Igora Pudło) poszerzony o dodatkowe sekcje. Wrocławska grupa powstała w 1998 roku. W 2001 r. dzięki rewelacyjnemu demo Polish Jazz nawiązali współpracę z legendarną brytyjską wytwórnią Ninja Tune i pod jej szyldem wydali dwa świetnie przyjęte albumy. Zespół jest znany z sięgania po polski jazz z lat 60. i 70 i konstruowania na jego bazie własnej autorskiej wizji współczesnej muzyki, łączącej to, co najlepsze w jazzie, hip hopie i muzyce klubowej. W 2014 roku ukaże się trzeci album duetu.

31 lipca w Łodzi wystąpi Fismoll, w sierpni kolejno Łona i Weber, Shy Albatross oraz Rita Pax. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

Kulturaonline w temacie:

Przewodnik po letnich festiwalach muzycznych. Wakacje za pasem. I jak co roku, prawdziwie zatrzęsienie muzycznych festiwali. Nie ma weekendu, w którym nie działoby się coś interesującego. Zapraszamy do lektury naszego wakacyjnego przewodnika. Widzimy się pod sceną! Czytaj więcej.

Sound z wrocławskiej sceny. Wrocławski Sound prezentuje i promuje wrocławskie środowisko muzyczne - w myśl zasady, cudze chwalicie, swego nie znacie. Czytaj więcej. .html  .html  .html  .html  .html  .html  .html  .html 

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  Reklama
  Ostatnio dodane artykuły
  Letnie Tanie Kinobranie - Młode życie /konkurs/ Film / Aktualności
  Lato w pełni, a 11. Letnie Tanie Kinobranie jest już na półmetku. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na jeden z seansów.
  Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/
  Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
  Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
  Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
  Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/ Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety!
  Tagi