zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plTeatrAktualności › Sylwester w Teatrze Muzycznym

Sylwester w Teatrze Muzycznym

.html
 Sylwester w Teatrze Muzycznym w Gdyni/fot. Renata Dąbrowska www.gazeta.pl/trojmiasto.
Od kilku lat swoją specjalną ofertę na ostatnią noc w roku przygotowują teatry. Wybraliśmy najlepsze musicalowe propozycje na Sylwestra.
 
Teatr Muzyczny w Gdyni, jak co roku, przygotowuje premierowy koncert Sylwestrowy. Tym razem teatr zaprasza na koncert składający się z największych przebojów repertuaru Muzycznego i największych przebojów zespołu Abba, którego muzyka szturmem zdobyła w tym roku kina. W pierwszej części koncertu usłyszymy m.in. utwory z musicali: „Piękna i Bestia” (Gościem bądź), „Skrzypek na dachu” (Gdybym był bogaczem), „Moulin Rouge” (Tango de Roxanne), „Muzyka Queen” (Innuendo, Lover Boy), część druga poświęcona będzie w całości zespołowi Abba i jego najbardziej znanym piosenkom (m.in. Mamma Mia!, Voulez-Vous, Dancing Queen, Take a chance on me, Happy New Year, Super Trouper).
 
Bilety w cenie (godz. 18.00): 200, 180, 160 zł - podlegają zniżkom, (godz. 21.30): 220, 198, 176 zł - nie podlegają zniżkom. Dla wszystkich, którym nie uda się dostać w sylwestrową noc do teatru dobra wiadomość - koncert będzie wystawiany w drugi weekend stycznia.
 
Chorzowski Teatr Rozrywki, jak co roku, proponuje wspólne przywitanie Nowego Roku Tym razem w podróży od Tokio po Paryż, od Hawany po Moskwę. Przez zamglone łąki Irlandii, gorący afrykański busz i tętniące emocjami plaże Rio de Janeiro. Artyści wraz z widzami będą śpiewać i tańczyć piosenki o miłości, rozstaniach i wędrowaniu. Będzie radośnie, śmiesznie, ale i nostalgicznie.
 
.html
 "Swing! Duke Ellington Show"/fot. Piotr Chajec, www.jazznakanapie.pl.
Warto dodać, że choreograf Katarzyna Aleksander-Kmieć zaprosiła do współpracy znanego z telewizyjnego show choreografa Piotra Jagielskiego, wywodzącą się z polsko-hinduskiej rodziny tancerkę, Sabinę Swetę Sen oraz Katarzynę Dziok, na co dzień związaną z bytomską Szkołą Baletową. Jeżeli dodamy, że w zespole Teatru Rozrywki pracują finaliści popularnego telewizyjnego, tanecznego show, Kryspin Hermański i Kamil Guzy, można spodziewać się, że tegoroczny Sylwester będzie wyjątkowo roztańczony. A wszystko to w efektownych, specjalnie na te okazję zaprojektowanych kostiumach Elżbiety Terlikowskiej.
 
Pięćdziesiąt premierowych wykonań światowych i polskich przebojów zapełni czterogodzinny koncert, po którym parkiet należał będzie do widzów. Grać będzie zespół muzyków Teatru Rozrywki. Oprócz tego teatr gwarantuje zakąski i napoje.
 
Tradycją jest też, że koncert sylwestrowy, w nieco skróconej formie powtarzany będzie w każdy weekend Karnawału.
 
W sylwestrowy wieczór Teatr Muzyczny w Łodzi wspólnie z Filharmonią Łódzką im. Artura Rubinsteina zaprasza na inscenizowane wykonanie opery buffa Jacques`a Offenbacha „Wielka Księżna Gerolstein”. W partii tytułowej wystąpi znakomita solistka Teatru Muzycznego w Łodzi Jolanta Gzella.
 
Ceny biletów: 90 zł, 120 zł, 150 zł, 200 zł.
 
Teatr Muzyczny Roma w Warszawie zaprasza na kolejną noc z „Upiorem w Operze”. Teatr Muzyczny w Poznaniu zaprezentuje Koncert Sylwestrowy, bilety w cenie 150 - 130 zł. Gliwicki Teatr Muzyczny wystawi „Wiedeńską krew” Johann Strauss, operetkę w 3 aktach. Dla gości przygotowany zostanie słodki poczęstunek. Wrocławski Capitol zaprasza na "Swing! Duke Ellington Show".
Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  Reklama
  Ostatnio dodane artykuły
  Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/ Film / Premiery
  Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
  Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
  Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
  Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/
  Wspólnie z krakowskim Kinem Pod Baranami zapraszamy na wakacyjną sesję "filmoznawczą". Wielkie filmy za małe pieniądze. Mamy dla Was podwójne...
  Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
  Tagi