zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plTeatrAktualności › Sylwester w Teatrze Muzycznym

Sylwester w Teatrze Muzycznym

.html
 Sylwester w Teatrze Muzycznym w Gdyni/fot. Renata Dąbrowska www.gazeta.pl/trojmiasto.
Od kilku lat swoją specjalną ofertę na ostatnią noc w roku przygotowują teatry. Wybraliśmy najlepsze musicalowe propozycje na Sylwestra.
 
Teatr Muzyczny w Gdyni, jak co roku, przygotowuje premierowy koncert Sylwestrowy. Tym razem teatr zaprasza na koncert składający się z największych przebojów repertuaru Muzycznego i największych przebojów zespołu Abba, którego muzyka szturmem zdobyła w tym roku kina. W pierwszej części koncertu usłyszymy m.in. utwory z musicali: „Piękna i Bestia” (Gościem bądź), „Skrzypek na dachu” (Gdybym był bogaczem), „Moulin Rouge” (Tango de Roxanne), „Muzyka Queen” (Innuendo, Lover Boy), część druga poświęcona będzie w całości zespołowi Abba i jego najbardziej znanym piosenkom (m.in. Mamma Mia!, Voulez-Vous, Dancing Queen, Take a chance on me, Happy New Year, Super Trouper).
 
Bilety w cenie (godz. 18.00): 200, 180, 160 zł - podlegają zniżkom, (godz. 21.30): 220, 198, 176 zł - nie podlegają zniżkom. Dla wszystkich, którym nie uda się dostać w sylwestrową noc do teatru dobra wiadomość - koncert będzie wystawiany w drugi weekend stycznia.
 
Chorzowski Teatr Rozrywki, jak co roku, proponuje wspólne przywitanie Nowego Roku Tym razem w podróży od Tokio po Paryż, od Hawany po Moskwę. Przez zamglone łąki Irlandii, gorący afrykański busz i tętniące emocjami plaże Rio de Janeiro. Artyści wraz z widzami będą śpiewać i tańczyć piosenki o miłości, rozstaniach i wędrowaniu. Będzie radośnie, śmiesznie, ale i nostalgicznie.
 
.html
 "Swing! Duke Ellington Show"/fot. Piotr Chajec, www.jazznakanapie.pl.
Warto dodać, że choreograf Katarzyna Aleksander-Kmieć zaprosiła do współpracy znanego z telewizyjnego show choreografa Piotra Jagielskiego, wywodzącą się z polsko-hinduskiej rodziny tancerkę, Sabinę Swetę Sen oraz Katarzynę Dziok, na co dzień związaną z bytomską Szkołą Baletową. Jeżeli dodamy, że w zespole Teatru Rozrywki pracują finaliści popularnego telewizyjnego, tanecznego show, Kryspin Hermański i Kamil Guzy, można spodziewać się, że tegoroczny Sylwester będzie wyjątkowo roztańczony. A wszystko to w efektownych, specjalnie na te okazję zaprojektowanych kostiumach Elżbiety Terlikowskiej.
 
Pięćdziesiąt premierowych wykonań światowych i polskich przebojów zapełni czterogodzinny koncert, po którym parkiet należał będzie do widzów. Grać będzie zespół muzyków Teatru Rozrywki. Oprócz tego teatr gwarantuje zakąski i napoje.
 
Tradycją jest też, że koncert sylwestrowy, w nieco skróconej formie powtarzany będzie w każdy weekend Karnawału.
 
W sylwestrowy wieczór Teatr Muzyczny w Łodzi wspólnie z Filharmonią Łódzką im. Artura Rubinsteina zaprasza na inscenizowane wykonanie opery buffa Jacques`a Offenbacha „Wielka Księżna Gerolstein”. W partii tytułowej wystąpi znakomita solistka Teatru Muzycznego w Łodzi Jolanta Gzella.
 
Ceny biletów: 90 zł, 120 zł, 150 zł, 200 zł.
 
Teatr Muzyczny Roma w Warszawie zaprasza na kolejną noc z „Upiorem w Operze”. Teatr Muzyczny w Poznaniu zaprezentuje Koncert Sylwestrowy, bilety w cenie 150 - 130 zł. Gliwicki Teatr Muzyczny wystawi „Wiedeńską krew” Johann Strauss, operetkę w 3 aktach. Dla gości przygotowany zostanie słodki poczęstunek. Wrocławski Capitol zaprasza na "Swing! Duke Ellington Show".
Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  Reklama
  Ostatnio dodane artykuły
  Na co do kina? Tarzan, Kosmos i BFG Film / Premiery
  W najbliższy weekend 7 filmowych premier, m.in. nowa odsłona Tarzana, Gombrowicz okiem Żuławskiego i sympatyczny olbrzym od Spielberga.
  'Okupacja od kuchni, 'Polskie Imperium' /Nowości w Klubie Kulturaonline.pl 30.06.2016/
  Dzisiaj mamy dla Was książki historyczne od Wydawnictwa Znak - losy Polaków podczas okupacji i dzieje podbojów polskiego wojska.
  Scena Kulturalna na Wybrzeżu 2016 /najważniejsze punkty programu/
  Po raz trzeci startuje Scena Kulturalna na Wybrzeżu, czyli koncerty, kabarety i spektakle. Od 1 lipca do 31 sierpnia w siedmiu nadmorskich...
  Black Sabbath żegna się z fanami 'Uśmiech Bydgoszczy' rozjaśnia miasto pozytywną energią! Zobacz zdjęcia!
  Tagi