zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plFilmAktualności › 'Urban Myths': Joseph Fiennes jako Michael Jackson

'Urban Myths': Joseph Fiennes jako Michael Jackson

Urban myths
Kadr z serialu

W przyszłym tygodniu swoją premierę będzie miał serial stacji Sky Arts, w którym jeden z odcinków poświęcony będzie Michaelowi Jacksonowi. W rolę artysty wcieli się Joseph Fiennes.

"Urban Myths" to dosyć oryginalny, ośmioodcinkowy serial, który przedstawi najbardziej rozpowszechnione miejskie legendy z udziałem gwiazd. Za produkcję odpowiada stacja Sky Arts, odpowiednik polskiej TVP Kultura.

Jeden z odcinków opowie o rzekomej wyprawie Michaela Jacksona, Elizabeth Taylor i Marlona Brando wypożyczonym samochodem z Nowego Jorku do Kalifornii. Wszystko łączy się z koncertem wokalisty w Madison Square Garden, który po atakach terrorystycznych został odwołany. Podobnie jak loty z Nowego Jorku, stąd szalony pomysł na podróż samochodem. Gwiazdy podczas swojej podróży miały odwiedzić kilka przydrożnych restauracji. W roli  Michaela Jacksona zobaczymy Josepha Fiennesa, w Elizabeth Taylor wcieli się Stockard Channing, a w Marlona Brando – Brian Cox.

W pozostałych odcinkach serialu "Urban Myths" zobaczymy również szalone historie – prawdziwe bądź nie – związane z życiem Samuela Becketta, nastoletniego Adolfa Hitlera, Boba Dylana, Muhammada Ali , Sex Pistols, Dave’a Stewarta, Cary'ego Granta i Timothy'ego Leary, Salvadora Dali i Alice’a Coopera.

Swoją premierę serial "Urban Myths" będzie miał 19 stycznia.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Serial może okazać się naprawdę interesujący. Mam nadzieję, że uda mi się obejrzeć wszystkie jego odcinki, nie tylko ten opowiadający o Michaelu Jacksonie. Oby producenci nas nie zawiedli.

  • Czy to "wydarzenie" rzeczywiscie mialo miejsce,czy jest to tylko wylacznie wytwor czyjejs wyobrazni,dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia.Jezeli ktos zamierza ekscytowac sie taka podroza,to prosze bardzo.Ja na pewno nie skorzystam.

  • Nie ma to jak interesujacy pomysl. :) Zwolennikow takiego telewizyjnego serialu na pewno nie bedzie brakowalo.W koncu wszelkiego rodzaju brukowe media tez znajduja amatorow.Ja nie mam zamiaru go ogladac.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Giacomo Quarendhi – wirtuoz klasycyzmu. Wystawa w Muzeum Narodowym w Warszawie Plastyka / Wystawy
2 marca w Cyfrowym MNW opublikowany zostanie specjalny pokaz wszystkich rysunków i rycin związanych z projektami Giacoma Quarenghiego,...
'Spowiedź Chuligana. Jesienin' w Teatrze Polonia w Warszawie: O dwoistości artysty /recenzja teatralna/
Andrzej Grabowski zaprezentował swój monodram sprzed 25 lat. "Spowiedź Chuligana. Jesienin” w Teatrze Polonia ukazuje dwoistość artysty:...
Królewski Koncert w Dniu Kobiet w Mazowieckim Teatrze Muzycznym
Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie zaprasza do wspólnego świętowania uroczystości Dnia Kobiet. Artyści przygotowali dla...
'Dollbaby' Laury Lane McNeal: Białe i czarne /recenzja książki/ Ed Sheeran Pop-Up Store: 'Znikający' sklep w Warszawie
Tagi