zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plFilmAktualności › 'Wataha' wraca do HBO

'Wataha' wraca do HBO

Wataha
Kadr z pierwszego sezonu "Watahy"

Zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu "Watahy". Serial z Leszkiem Lichotą w roli głównej powróci do HBO jesienią.

Akcja drugiego sezonu serialu "Wataha" rozpocznie się 4 lata po wydarzeniach z serii pierwszej. Trzymamy kciuki, by następca oryginału zaserwował równie dobrą oprawę muzyczną budującą klimat, zapierające dech w piersiach widoki i ciekawą intrygę.

Drugi sezon serialu HBO "Wataha" to opowieść o niekończącej się ucieczce, tej rozumianej dosłownie, fizycznej, ale i tej emocjonalnej, od bolesnej przeszłości. To opowieść o tym, że jeśli nie konfrontujemy się z przeszłością, nie jesteśmy w stanie się od niej uwolnić. Okazuje się, że jest ona najgorszym więzieniem, że gdy jest nierozliczona, zawsze wraca, infekując teraźniejszość i przyszłość – mówi Bogumił Lipski, producent serialu.

Do obsady serialu "Wataha" dołączy kilku aktorów, m.in. Andrzej Konopka, Piotr Żurawski, Helena Norowicz, Grzegorz Damięcki i Weronika Humaj. Grono reżyserów wspiera natomiast Jan P. Matuszyński, twórca "Ostatniej rodziny". Zdjęcia, tak jak w przypadku pierwszej części, będą autorstwa Tomasza Augustynka.

Zdjęcia do drugiego sezonu "Watahy" powstawały od października do lutego. Sześcioodcinkowy serial powróci na antenę HBO tej jesieni.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Kiedy stacja HBO zaczęła puszczać serial Wataha, nie było odcinka, który bym przegapiła. Z niecierpliwością czekam na drugi sezon tego rewelacyjnego serialu. Nie mogę doczekać się jesiennej ramówki HBO.

  • To dobra wiadomość dla tych którym serialu "Wataha" przypadł do gustu. Oglądałem go, ale bez większych emocji. Z ciekawości dam szansę drugiemu sezonowi tego serialu i obejrzę, jak nic ciekawszego nie będzie w telewizji.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Klasyka Żywa: 'Ślub' Anny Augustynowicz najlepszą polską inscenizacją klasyki Teatr / Aktualności
Aż 7 wyróżnień dla wspólnej produkcji teatrów ze Szczecina i Opola. Inscenizacja Gombrowicza rozbiła bank nagród 2. edycji prestiżowego...
Adrian Bednarek: Zbrodnia w popkulturze od zawsze ma się dobrze /wywiad/
O tym dlaczego młodzi bogaci zabójcy mają większe możliwości w prowadzeniu swojej zbrodniczej działalności, co kryje się w zakamarkach naszych...
III Konwencja Muzyki Polskiej: zgłoszenia do 7 maja
W dniach 15-17 maja w Bibliotece Narodowej w Warszawie odbędzie się III Konwencja Muzyki Polskiej. Będzie to ogólnopolskie spotkanie...
'Gra szkalnych paciorków' w Małopolskim Ogrodzie Sztuki: Oblężona twierdza intelektu /recenzja spektaklu/ 'Deadpool 2': znamy datę premiery filmu w 2018 roku!
Tagi