zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plFilmAktualności › 'Wataha' wraca do HBO

'Wataha' wraca do HBO

Wataha
Kadr z pierwszego sezonu "Watahy"

Zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu "Watahy". Serial z Leszkiem Lichotą w roli głównej powróci do HBO jesienią.

Akcja drugiego sezonu serialu "Wataha" rozpocznie się 4 lata po wydarzeniach z serii pierwszej. Trzymamy kciuki, by następca oryginału zaserwował równie dobrą oprawę muzyczną budującą klimat, zapierające dech w piersiach widoki i ciekawą intrygę.

Drugi sezon serialu HBO "Wataha" to opowieść o niekończącej się ucieczce, tej rozumianej dosłownie, fizycznej, ale i tej emocjonalnej, od bolesnej przeszłości. To opowieść o tym, że jeśli nie konfrontujemy się z przeszłością, nie jesteśmy w stanie się od niej uwolnić. Okazuje się, że jest ona najgorszym więzieniem, że gdy jest nierozliczona, zawsze wraca, infekując teraźniejszość i przyszłość – mówi Bogumił Lipski, producent serialu.

Do obsady serialu "Wataha" dołączy kilku aktorów, m.in. Andrzej Konopka, Piotr Żurawski, Helena Norowicz, Grzegorz Damięcki i Weronika Humaj. Grono reżyserów wspiera natomiast Jan P. Matuszyński, twórca "Ostatniej rodziny". Zdjęcia, tak jak w przypadku pierwszej części, będą autorstwa Tomasza Augustynka.

Zdjęcia do drugiego sezonu "Watahy" powstawały od października do lutego. Sześcioodcinkowy serial powróci na antenę HBO tej jesieni.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Kiedy stacja HBO zaczęła puszczać serial Wataha, nie było odcinka, który bym przegapiła. Z niecierpliwością czekam na drugi sezon tego rewelacyjnego serialu. Nie mogę doczekać się jesiennej ramówki HBO.

  • To dobra wiadomość dla tych którym serialu "Wataha" przypadł do gustu. Oglądałem go, ale bez większych emocji. Z ciekawości dam szansę drugiemu sezonowi tego serialu i obejrzę, jak nic ciekawszego nie będzie w telewizji.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
”Matki” w reż. Pawła Psssiniego na Festiwalu Nowe Epifanie/Gorzkie Żale /recenzja spektaklu/ Teatr / Recenzje
Zaprezentowane podczas Festiwalu Nowe Epifanie/Gorzkie Żale ”Matki” w reż. Pawła Passiniego to niezwykle emocjonujące dzieło...
Krakowski Raut Aktorów i Złote Maski: Widzowie wolą blondynki? /zdjęcia/
Po 14 latach przerwy wróciła impreza honorująca twórców krakowskiego teatru. Wręczono Złote Maski publiczności oraz branżowe Ludwiki.
Strange Clouds 'Calm before the Storm': Dziwnie i pochmurnie /recenzja/
Poznański zespół Strange Clouds intryguje brzmieniami. Ich muzyka to połączenie psychodelicznego rocka, postgrunge'u i elektroniki lat 70.
Krzysztof Penderecki z kolejną nagrodą! ”Pax” Sary Pennypacker: Opowieść o pokoju i przyjaźni /recenzja książki/
Tagi