zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWokół kulturyArtykuły › Wesołych Świąt z kulturą i offline

Wesołych Świąt z kulturą i offline

 Kulturaonline.pl

Chcemy złożyć Wam życzenia spokojnych, radosnych i rodzinnych świąt. Takich z kulturą, ale bez internetu ;)

Chwila, na którą wiele osób czeka z niecierpliwością, ale i niepokojem. Bo przedświąteczny stres, presja zamknięcia zawodowych spraw przed urlopem czy perspektywa spotkania na przekór podziałom. Chcielibyśmy Wam życzyć, aby tego typu obawy przestały mieć jakiekolwiek znaczenie, zaś przy świątecznym stole zapanowały wyłącznie serdeczność, ciepło i radość. A także kultura. Nie tylko osobista. Choć w tym wypadku - tylko offline.

W burzliwym dla całego świata okresie, życzymy prawdziwie świątecznego wytchnienia. W trybie unplugged i w gronie osób najbliższych sercu. Ze szczerym, a nie markowanym uśmiechem. Przy choince pełnej również tych niewidocznych, uczuciowych prezentów.

Mamy nadzieję, że długi, świąteczny weekend pozwoli wszystkim zregenerować siły. I rozbudzi apetyt nie tylko na smakowite specjały, ale też wrażenia artystyczne. O tym drugim postaramy się Wam pisać również podczas świąt. Jeśli tylko zechcecie usiąść przy naszym wirtualnym stole. Gorąco zapraszamy, choć nie nalegamy ;)

Wesołych!

 

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Również życzę całej Redakcji, jak również czytelnikom portalu spokojnych, wesołych i bogatych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2017 Roku.

  • Ja również składam całej Kulturze najlepsze życzenia! Żeby nie brakowało tematów do opisywania, książek i filmów do recenzowania. Niech te Święta miną w spokoju, w gronie najbliższych. Wszystkiego dobrego!

  • Bardzo dziękuję za życzenia :) Portalowi kulturaonline oraz wszystkim osobom w niej pracującym życzę świąt pełnych radości oraz miłości. Aby spędzone były one w gronie najbliższych Wam osób. A w Nowym Roku wielu ciekawych wydarzeń, jeszcze większej ilości czytelników oraz nieustannego rozwijania strony.

  • Dołączam się do życzeń. Spędzcie spokojne święta w gro n ie najbliższych, pod pięknie ozdobioną choinką, z wyjątkowymi prezentami od świętego Mikołaja. Wesołych Świąt!

  • Wesołych Świąt - póki jestem chwilowo online. Ponieważ, zgodnie z Waszymi zaleceniami święta cała moja rodzina stara sie spędzać offline:) Z pewnością wyjdzie jej to na dobre.

  • Święta, święta i po świętach. Wszystko, co dobre szybko się kończy. Jeszcze tylko przed nami sylwester i będzie trzeba wracać do (niekoniecznie szarej) codzienności.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
KFF - "Beksińscy. Album wideofoniczny": Z kamerą im do twarzy /recenzja filmu/ Film / Recenzje
Zapomnijcie na chwilę o "Ostatniej rodzinie". Dokument Marcina Borchardta to wszystko, co o Beksińskich chcielibyście i nie chcielibyście...
Sting wystąpi w Krakowie!
12 października Sting wystąpi w TAURON Arena Kraków. Sprzedaż biletów rusza 2 czerwca. Znamy ceny.
Big Book Festival już za miesiąc. Usiądź przy Okrągłym Stole i obejrzyj mecz o bibliotekę
Opuszczony kompleks szkół w centrum Warszawy jako czytelnicza akademia. Jeden z najmłodszych i najszybciej rozwijających się festiwali...
Włosy The Beatles zlicytowane! Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów przenosi się do Katowic
Tagi