zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plLiteraturaNowości wydawnicze › 'Wojny szpiegów' i 'Msza za miasto Arras' /Nowości w Klubie Kulturaonline.pl/

'Wojny szpiegów' i 'Msza za miasto Arras' /Nowości w Klubie Kulturaonline.pl/

 

Tym razem nowości od Wydawnictwa Muza - kolejna powieść autora "Nocy ślepowrona" oraz opowieść o mieście Arras nawiedzonym klęską głodu i zarazy.


Poznaj gratisy:

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Dzisiejsze nowości po raz kolejny mnie nie zainteresowały. Mimo to znalazły błyskawicznie chętnych, bo szybko znikneły z gratisów. Czyli zapewne dla innych czytelników okazały się ciekawe.

  • Dla mnie również nowości były mniej atrakcyjne, być może przez okres przedświąteczny gratisy są trochę słabsze :) Może jutro redakcja zaskoczy nas wieloma ciekawymi tytułami? ;)

  • Z tych dwóch książek bardziej mnie interesuje "Msza za miasto Arras" Andrzeja Szczypiorskiego. Za powieściami szpiegowskimi nie przepadam, więc druga pozycja mnie nie zachwyciła.

  • Ksiazki zaproponowane w dzisiejszym rozdaniu mnie nie zainteresowaly.Nie jestem milosniczka literatury jaka reprezentuea ksiazka napisana przez Asdama Brookersa,natomiast drugi tytul juz przeczytalam.

  • Mnie też powyższe pozycje nie zainteresowały tylko widzę, że nikt zainteresowany a rozeszły się jak ciepłe bułeczki:)

  • Dzisiejsze ksiazkowe propozycje nie rzucily mnie na kolana,ale i tak byly bardziej interesujace od tych,ktore zostaly nam zaoferowane w glownym tygodniowym rzucie.Na jedna z tych dwoch ksiazek sie zdecydowalem.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Oscary 2017 na żywo w Kulturaonline.pl Film / Aktualności
Nie możecie spać przez Oscary? Zapraszamy do nas! Już po raz 5. na Facebooku i Twitterze relacjonujemy na bieżąco przebieg Oscarowej gali.
Oscary 2017: Kto wygra? Typujemy zwycięzców
Przed miłośnikami kina nieprzespana noc i emocje związane z nagrodami Amerykańskiej Akademii Filmowej. Kto wygra? Poznajcie nasze typy.
Złote Maliny 2017: Anty-Oscary rozdane. O co chodzi z tym filmem o Hillary Clinton?
Najgorszym filmem roku nie "Batman v Superman", lecz... demaskatorski dokument o Demokratach?! Czyżby Złote Maliny opanowało politykierstwo?
'Biel kolorem śniegu. Tadeusz Kantor i Artyści z kręgu Cricot 2.' /zapowiedź wystawy/ Sat-Okh (Stanisław Supłatowicz) - Sienkiewicz kanadyjskich Indian
Tagi