zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plLiteraturaNowości wydawnicze › 'Wojny szpiegów' i 'Msza za miasto Arras' /Nowości w Klubie Kulturaonline.pl/

'Wojny szpiegów' i 'Msza za miasto Arras' /Nowości w Klubie Kulturaonline.pl/

 

Tym razem nowości od Wydawnictwa Muza - kolejna powieść autora "Nocy ślepowrona" oraz opowieść o mieście Arras nawiedzonym klęską głodu i zarazy.


Poznaj gratisy:

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Dzisiejsze nowości po raz kolejny mnie nie zainteresowały. Mimo to znalazły błyskawicznie chętnych, bo szybko znikneły z gratisów. Czyli zapewne dla innych czytelników okazały się ciekawe.

  • Dla mnie również nowości były mniej atrakcyjne, być może przez okres przedświąteczny gratisy są trochę słabsze :) Może jutro redakcja zaskoczy nas wieloma ciekawymi tytułami? ;)

  • Z tych dwóch książek bardziej mnie interesuje "Msza za miasto Arras" Andrzeja Szczypiorskiego. Za powieściami szpiegowskimi nie przepadam, więc druga pozycja mnie nie zachwyciła.

  • Ksiazki zaproponowane w dzisiejszym rozdaniu mnie nie zainteresowaly.Nie jestem milosniczka literatury jaka reprezentuea ksiazka napisana przez Asdama Brookersa,natomiast drugi tytul juz przeczytalam.

  • Mnie też powyższe pozycje nie zainteresowały tylko widzę, że nikt zainteresowany a rozeszły się jak ciepłe bułeczki:)

  • Dzisiejsze ksiazkowe propozycje nie rzucily mnie na kolana,ale i tak byly bardziej interesujace od tych,ktore zostaly nam zaoferowane w glownym tygodniowym rzucie.Na jedna z tych dwoch ksiazek sie zdecydowalem.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
KFF - "Beksińscy. Album wideofoniczny": Z kamerą im do twarzy /recenzja filmu/ Film / Recenzje
Zapomnijcie na chwilę o "Ostatniej rodzinie". Dokument Marcina Borchardta to wszystko, co o Beksińskich chcielibyście i nie chcielibyście...
Sting wystąpi w Krakowie!
12 października Sting wystąpi w TAURON Arena Kraków. Sprzedaż biletów rusza 2 czerwca. Znamy ceny.
Big Book Festival już za miesiąc. Usiądź przy Okrągłym Stole i obejrzyj mecz o bibliotekę
Opuszczony kompleks szkół w centrum Warszawy jako czytelnicza akademia. Jeden z najmłodszych i najszybciej rozwijających się festiwali...
Włosy The Beatles zlicytowane! Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów przenosi się do Katowic
Tagi