zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plLiteraturaNowości wydawnicze › 'Wojny szpiegów' i 'Msza za miasto Arras' /Nowości w Klubie Kulturaonline.pl/

'Wojny szpiegów' i 'Msza za miasto Arras' /Nowości w Klubie Kulturaonline.pl/

 

Tym razem nowości od Wydawnictwa Muza - kolejna powieść autora "Nocy ślepowrona" oraz opowieść o mieście Arras nawiedzonym klęską głodu i zarazy.


Poznaj gratisy:

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Dzisiejsze nowości po raz kolejny mnie nie zainteresowały. Mimo to znalazły błyskawicznie chętnych, bo szybko znikneły z gratisów. Czyli zapewne dla innych czytelników okazały się ciekawe.

  • Dla mnie również nowości były mniej atrakcyjne, być może przez okres przedświąteczny gratisy są trochę słabsze :) Może jutro redakcja zaskoczy nas wieloma ciekawymi tytułami? ;)

  • Z tych dwóch książek bardziej mnie interesuje "Msza za miasto Arras" Andrzeja Szczypiorskiego. Za powieściami szpiegowskimi nie przepadam, więc druga pozycja mnie nie zachwyciła.

  • Ksiazki zaproponowane w dzisiejszym rozdaniu mnie nie zainteresowaly.Nie jestem milosniczka literatury jaka reprezentuea ksiazka napisana przez Asdama Brookersa,natomiast drugi tytul juz przeczytalam.

  • Mnie też powyższe pozycje nie zainteresowały tylko widzę, że nikt zainteresowany a rozeszły się jak ciepłe bułeczki:)

  • Dzisiejsze ksiazkowe propozycje nie rzucily mnie na kolana,ale i tak byly bardziej interesujace od tych,ktore zostaly nam zaoferowane w glownym tygodniowym rzucie.Na jedna z tych dwoch ksiazek sie zdecydowalem.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
”Pragnienia”: Anna Przybył zapowiada debiutancką płytę Muzyka / Aktualności
Chcę żeby moja muzyka pociągała za delikatne struny serca - mówi Anna Przybył, której debiutancka płyta już niebawem trafi na sklepowe półki.
Złoty Klucz Wprost dla Wrocławia!
Wrocław został laureatem tegorocznej edycji nagrody tygodnika ”Wprost” dla najbardziej atrakcyjnego miasta w Polsce.
Yōkai. Tajemnicze stwory w kulturze japońskiej /recenzja książki/
Czy zdarzyło ci się kiedyś, że jakaś niewidzialna przeszkoda uniemożliwiła ci ruch? To na pewno sprawka jednego z tajemniczych japońskich...
Wielki powrót Kubusia Puchatka ... już dziś! Neil Mendoza: To żyje i gra muzykę! /wideo/
Tagi