zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plLiteraturaNowości wydawnicze › 'Wojny szpiegów' i 'Msza za miasto Arras' /Nowości w Klubie Kulturaonline.pl/

'Wojny szpiegów' i 'Msza za miasto Arras' /Nowości w Klubie Kulturaonline.pl/

 

Tym razem nowości od Wydawnictwa Muza - kolejna powieść autora "Nocy ślepowrona" oraz opowieść o mieście Arras nawiedzonym klęską głodu i zarazy.


Poznaj gratisy:

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Dzisiejsze nowości po raz kolejny mnie nie zainteresowały. Mimo to znalazły błyskawicznie chętnych, bo szybko znikneły z gratisów. Czyli zapewne dla innych czytelników okazały się ciekawe.

  • Dla mnie również nowości były mniej atrakcyjne, być może przez okres przedświąteczny gratisy są trochę słabsze :) Może jutro redakcja zaskoczy nas wieloma ciekawymi tytułami? ;)

  • Z tych dwóch książek bardziej mnie interesuje "Msza za miasto Arras" Andrzeja Szczypiorskiego. Za powieściami szpiegowskimi nie przepadam, więc druga pozycja mnie nie zachwyciła.

  • Ksiazki zaproponowane w dzisiejszym rozdaniu mnie nie zainteresowaly.Nie jestem milosniczka literatury jaka reprezentuea ksiazka napisana przez Asdama Brookersa,natomiast drugi tytul juz przeczytalam.

  • Mnie też powyższe pozycje nie zainteresowały tylko widzę, że nikt zainteresowany a rozeszły się jak ciepłe bułeczki:)

  • Dzisiejsze ksiazkowe propozycje nie rzucily mnie na kolana,ale i tak byly bardziej interesujace od tych,ktore zostaly nam zaoferowane w glownym tygodniowym rzucie.Na jedna z tych dwoch ksiazek sie zdecydowalem.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/ Film / Premiery
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/
Wspólnie z krakowskim Kinem Pod Baranami zapraszamy na wakacyjną sesję "filmoznawczą". Wielkie filmy za małe pieniądze. Mamy dla Was podwójne...
Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
Tagi