zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plFilmAktualności › 'Wściekłość' i 'Personal Shopper' w DCF-ie /konkurs/

'Wściekłość' i 'Personal Shopper' w DCF-ie /konkurs/

Wściekłość
Kadr z filmu

"Wściekłość"

Adam (Jakub Świderski) to odnoszący sukcesy prezenter wiodącej stacji telewizyjnej. Właśnie nagrał relację spod Pałacu Prezydenckiego i liczy na poważny awans.

Wieczór spędzany z żoną Edytą i dwójką dzieci przerywa telefon. Adam wychodzi na siłownię, co poprzedza sprzeczka z Edytą. W samochodzie na dole czeka już na niego kochanka. Po treningu mężczyzna wraca do domu biegiem. Piętnastokilometrowa trasa to kolejny element ćwiczeń. W trakcie joggingu Adam odbiera liczne telefony. Dowiaduje się, że szef telewizji ma dla niego wyjątkową propozycję. Zawodowe marzenie Adama ma się w końcu ziścić. Jego radość psuje kolejna rozmowa – Edyta dowiedziała się o zdradzie i przechodzi załamanie. Do tego dochodzą jeszcze telefony od matki. Rozmowa z nią sprawia, że główny bohater zaczyna kwestionować swoje dotychczasowe życiowe decyzje. Czy postanowi się zmienić?

KONKURS

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na premierowy film "Wściekłość" w dniach 17-23.03 we wrocławskim DCF-ie. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać maila na adres: konkurs@kulturaonline.pl, w temacie wpisując KONKURS WŚCIEKŁOŚĆ, a w treści - podając swoje dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17.03 do godz. 10:00.

Personal shopper
Kadr z filmu

"Personal Shopper"

Kristen Stewart („Zmierzch”, „Sils Maria”) wciela się w młodą Amerykankę Maureen, która pracuje jako stylistka dla znanej celebrytki.

Maureen początkowo odbiera ze sklepów kreacje dla swej pracodawczyni, ale później zaczyna przekraczać kolejne granice. Gdy gwiazdy nie mam w paryskim apartamencie, dziewczyna przymierza jej bajecznie drogie suknie. Praca stylistyki to nie jedyny powód, dla którego Maureen przybyła do stolicy Francji. Młoda Amerykanka jest bowiem niezwykle silnym medium. Próbuje wykorzystać swój dar, aby porozumieć się ze zmarłym bratem Lewisem. „Personal Shopper” to drugi występ Kristen Stewart u Assayasa. Za rolę w „Sils Maria” aktorka odebrała nagrodę na Cezara. Najnowszy film w jego reżyserii podzielił krytyków. W trakcie canneńskiego pokazu obraz został wręcz „wybuczany”, ale podczas oficjalnej premiery nagrodzono go kilkuminutową owacją na stojąco. Krytyk brytyjskiego „Guardiana” określił „Personal Shopper” mianem filmu wymykającego się gatunkowym podziałom, ale niezaprzeczalnie porażającego.

KONKURS

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na premierowy film "Personal Shopper" w dniach 17-23.03 we wrocławskim DCF-ie. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać maila na adres: konkurs@kulturaonline.pl, w temacie wpisując KONKURS PERSONAL SHOPPER, a w treści - podając swoje dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17.03 do godz. 10:00.

Napisz artykuł
Tagi   dcf, konkurs, bilety
Artykuły powiązane
Komentarze
  Reklama
  Ostatnio dodane artykuły
  Letnie Tanie Kinobranie - Młode życie /konkurs/ Film / Aktualności
  Lato w pełni, a 11. Letnie Tanie Kinobranie jest już na półmetku. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na jeden z seansów.
  Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/
  Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
  Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
  Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
  Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/ Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety!
  Tagi