Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaBydgoszczAkademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego › PORANEK MUZYCZNY dla dzieci z rodzicami
Centrum Kultury / Koncert / Koncert

PORANEK MUZYCZNY dla dzieci z rodzicami

2017-09-06 09:03

Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na nowy cykl Poranków Muzycznych zatytułowany Czy muzyka opowiada? Poranki Muzyczne – audycje dla dzieci z rodzicami – adresowane są do dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Odbywają się raz w miesiącu, w niedzielę, w Sali Koncertowej im. prof. Romana Sucheckiego przy ul. Staszica 3. Audycje prowadzą Ewelina Boesche-Kopczyńska i Honorata Glaza-Gulgowska wraz ze studentami Wydziału Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej AM w Bydgoszczy. Ich celem jest umuzykalnianie i rozwijanie zainteresowań muzycznych dzieci, a przy tym kształcenie świadomych odbiorców muzyki. Odbywa się to poprzez prezentację utworów muzycznych, często w wykonaniu dzieci i młodzieży z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy, naukę i śpiew piosenek, realizację prostych układów rytmicznych i improwizację ruchową do muzyki. Tegoroczny cykl zainaugurowany zostanie audycją Słoneczne wspomnienia, która odbędzie się 10 września br. o godz. 11.30.

 

Bilety w cenie 5 zł dla dzieci i 8 zł dla osób dorosłych można nabywać bezpośrednio przed każdą audycją w foyer Sali Koncertowej.

 

szczegóły: http://www.amuz.bydgoszcz.pl/wydarzenia/cxci-poranek-muzyczny-dla-dzieci-z-rodzicami/

Data wydarzenia: 2017-09-10

Komentarze

  Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego

  Adres85-008 Bydgoszcz, ul. Słowackiego 7
  KontaktEmail   sekr@amuz.bydgoszcz.pl
  Telefon   +48 052 321-05-82
  Fax   +48 052 321-23-50
  Strona www   http://www.amuz.bydgoszcz.pl/
  Bieżące wydarzenia»
  Archiwum wydarzeń»