Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaGdańskStary Maneż › Koncert Michała Urbaniaka & Urbanator
Dom Kultury / Koncert / Koncert

Koncert Michała Urbaniaka & Urbanator

2017-03-17 16:40

Zapraszamy na koncert z cyklu Ikony Jazzu, którego bohaterem będzie Michał Urbaniak! Światowej sławy skrzypek, saksofonista, laureat Złotego Fryderyka, jedyny Polak, który zagrał z Milesem Davisem. Artysta wystąpi w klubie Stary Maneż ze swoim międzynarodowym projektem Urbanator. Podczas koncertu usłyszymy solowe kompozycje lidera oraz utwory z dotychczasowych płyt Urbanatora. Spodziewamy się wybuchowej mieszanki Jazzu, Fusion i Bebop'u! W otoczeniu wybitnych muzyków z Polski, Londynu i Stanów Zjednoczonych Michał Urbaniak zabierze nas w długą podróż do jazzowego serca Nowego Yorku.

Data wydarzenia: 2017-04-29

Komentarze
  • Michał Urbaniak to jeden z tych polskich muzyków, którzy zyskali światową sławę. Jest się czym chwalić :). Zwłaszcza, że występował w zespołach Andrzeja Trzaskowskiego, Krzysztofa Komedy i Milesa Daviesa. Na koncert w Starym Maneżu z pewnością będzie warto się wybrać :)

  • Zgadzam się. Urbanator to jazda bez trzymanki! :)

  • Zacieram rączki :D

Stary Maneż

Adres80-278 Gdańsk, Słowackiego 23
KontaktArchiwum wydarzeń»
SKARBY ŚREDNIOWIECZA. SZTUKA GOTYCKA W ZBIORACH MUZEUM NARODOWEGO W GDAŃSKU

Średniowiecze. Dziesięć wieków w dziejach Europy, które późniejsi historycy określili mianem średnich. Okres wypraw krzyżowych, inkwizycji, katedr, głodu i zarazy, ale także etosu rycerskiego, formowania się państw, rozwoju filozofii, religii chrześcijańskiej i zakonów. Był to czas rozkwitu… więcej ...

Najczęściej przeszukiwane
Biblioteki w Gdańsku
Kina w Gdańsku
Muzea w Gdańsku