Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaKrakówKINO ARS › Premierowy pokaz „Las, 4 rano” i spotkanie z Janem Jakubem Kolskim
Kino / Film

Premierowy pokaz „Las, 4 rano” i spotkanie z Janem Jakubem Kolskim

2017-01-11 09:30

Kino Ars zaprasza na wyjątkowy premierowy pokaz filmu „Las, 4 rano” i spotkanie z reżyserem – Janem Jakubem Kolskim. To najnowszy film reżysera „Jasminum”, „Historii kina w Popielawach” oraz „Wenecji”, wielokrotnie nagradzanego, którego filmy brały udział między innymi w festiwalach w Cannes, Wenecji, Berlinie, Tokio, Moskwie, Montrealu. Pokaz odbędzie się 20.01 o godzinie 20:30. 

 

FORST jest zamożnym, dobrze zorganizowanym człowiekiem. Kiedy go poznajemy, wydaje się królem życia. Któregoś dnia porzuca korporację w której jest wiceprezesem. Zniszczenia jakie po sobie zostawia, nie dają nadziei na powrót.

Las, 4 rano kilka lat później. Na wpół zdziczały dziad leśny; zarośnięty, brudny, w łachmanach – zakłada wnyki na zwierzęta. Rozpoznajemy; to ten sam człowiek – Forst. Mężczyzna mieszka w lesie, w wybudowanej przez siebie ziemiance. Za towarzystwo ma trójnogiego psa. Żywi się mięsem upolowanej zwierzyny, żyje w zgodzie z przyrodą.

Któregoś dnia przed drzwiami jego samotni staje 13-letnia dziewczynka JADZIA. Forst musi po raz kolejny zmieniać swoje życie…

Data wydarzenia: 2017-01-20

Komentarze
  • Filmy wyreżyserowane przez Jana Jakuba Kolskiego mają swój specyficzny klimat i nie każdemu się podobają. Należą właśnie do tej grupy która nie zachwyca się produkcjami Jana Jakuba Kolskiego. Są jak dla mnie trochę nudne a akcja ciągnie się niemiłosiernie. Taki ich urok.

KINO ARS

Adres31-018 Kraków, Św. Tomasza 11
KontaktArchiwum wydarzeń»