Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaKrotoszynKrotoszyński Ośrodek Kultury › Peter J. Birch - koncert na podsumowanie Ogólnopolskiego Turnieju Poetyckiego…
Dom Kultury / Koncert / Koncert

Peter J. Birch - koncert na podsumowanie Ogólnopolskiego Turnieju Poetyckiego Autoportret Jesienny Krotoszyn 2016

2016-12-30 11:17

25. Ogólnopolski Turniej Poetycki Autoportret Jesienny Krotoszyn 2016 właściwie jest już w ostatniej fazie trwania. 4 stycznia 2017 roku na stronie internetowej KOK ogłosimy tegorocznych laureatów a dziesięć dni później (14.01) spotkamy się, mamy nadzieję w gronie wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych poetów na biesiadzie poetyckiej, podczas której zostaną uroczyście ogłoszone wyniki, wręczone nagrody oraz podsumujemy tegoroczną edycję turnieju. Tradycją tych spotkań jest również część muzyczna wieczoru, i w tym roku na scenie w sali kameralnej KOK pojawi się artysta Peter J. Birch.

 

Koncert rozpocznie się o godz. 19:00 a cena biletu wstępu to 10 zł. Bilety dostępne w sprzedaży od początku nowego roku (kasy KOK i KINA oraz online). Bilety dostępne będą również przed koncertem. Serdecznie zapraszamy.

 

PETER J. BIRCH to jeden z najaktywniejszych polskich artystów. Od kilku lat jest w permanentnej trasie koncertowej. Grał już w 18 europejskich krajach – zarówno w małych klubach, jak i na dużych festiwalach (Open’er, OFF, Melodica - Niemcy, Sounds Of Bronkow - Niemcy, Poke - Słowacja). Występuje zarówno solo, jak i z zespołem. Na koncie ma ponad 400 koncertów, z czego ponad 100 dał poza granicami Polski. W maju 2015 roku z towarzyszącym mu zespołem nagrał nowy album „The Shore Up In The Sky" (Gusstaff Records / Borówka Music), zarejestrowany na żywo w studiu. Trzecia pełnowymiarowa płyta Petera J. Bircha ukazała się w październiku 2015 roku i jest to kolejna, nowa ścieżka obrana przez artystę z Wołowa. Wcześniej wydał EP na wokal i gitarę („In My Island", 2010), album z pogranicza country i folku („When The Sun's Risin' Over The Town" 2013) i eksperymentował z elektroniką („Yearn", 2014).

Data wydarzenia: 2017-01-14

Komentarze

  Krotoszyński Ośrodek Kultury

  Adres63-700 Krotoszyn, 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18
  KontaktEmail   kok@krotoszyn.pl
  Telefon   (0-62) 725 42 78
  Strona www   www.kok.krotoszyn.pl
  Archiwum wydarzeń»