Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaŁódźTeatr Lalki i Aktora Pinokio w Łodzi › FERIE W TEATRZE PINOKIO
Teatr / Warsztaty

FERIE W TEATRZE PINOKIO

2016-12-17 22:15

Teatr Pinokio zaprasza wszystkie dzieci na spędzenie ferii teatralnie!

Oto co zostało przygotowane:

15.01.2017 niedziela, godz. 12 „Ronja, córka zbójnika”

dla rodzin z dziećmi 7+

Po spektaklu zapraszamy na warsztat rodzinny „Ja i moja banda – przygotowanie do przeżycia w rodzinie”. Warsztat będzie zbudowany wokół osobistego doświadczania rodziny, tego czym dla mnie jest, jaka jest, co w niej charakterystycznego, co z niej czerpię i co do niej wnoszę. Przyjrzymy się także buntowniczej naturze dzieci. Bunt to nieodzowny etap rozwoju każdego młodego człowieka – okres, w którym kształtuje się jego tożsamość, ale jednocześnie podważa istniejący porządek. To może być dla rodziny poważne wyzwanie. Warto się do niego przygotować.

26.01.2017 czwartek, godz. 16 „Echy i achy, chlipy i chachy”

29.01.2017 niedziela, godz. 12 „Echy i achy, chlipy i chachy”

dla rodzin z dziećmi w wieku 3-6 lat

 

Po spektaklu zapraszamy:

– dzieci na warsztat „Strach się bać”, by poćwiczyć trudne emocje w grupie i dać im upust za pomocą ciała;

– opiekunów na warsztat „Strach się nie bać”, czyli krótką psychoedukację na temat emocji u małego dziecka z elementem wymiany doświadczeń.

Więcej informacji: www.teatrpinokio.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

Data wydarzenia: od 2017-01-01 do 2017-01-31

Komentarze
  • Podczas zajęć feryjnych prowadzonych w Teatrze Lalki i Aktora Pinokio w Łodzi interesujące zajęcie znajdą dla siebie zarówno dzieci, jak i rodzice. Ciekawe przedstawienia, warsztaty dla dzieci i rodziców- ta oferta jest bardzo zachęcająca. Pozazdrościć łodzianom.

  • Jak widać w ofercie teatralnej pojawia się coraz więcej psychologii. No i dobrze - może w takich warunkach, a nie na kozetce u psychoanalityka łatwiej się otworzyć, poradzić sobie z emocjami, zrozumieć siebie i innych. A jeszcze ciekawiej, gdy warsztaty o podobnej tematyce skierowane są zarówno do dzieci, jak i do dorosłych.

  • Fantastycznie! Sama jak mogłam korzystać jeszcze z ferii to nie było takich rozwiązań, a szkoda. Myślę, że to bardzo dobra wiadomość dla rodziców i opiekunów. Bo dziecko nie tylko może korzystać ze sztuki ale poznać ją bliżej, zobaczyć coś innego.

  • Juz chocby czytajac tylko tytuly zapowiedzi dwoch propozycji oferowanych najmlodszym przez lodzki Teatr Lalki i Aktora Pinokio, warto sie przyjrzec blizej calemu feryjnemu programiwi."Strach się bać",czy "Echy i achy,chlipy i chachy” moga zwrocic uwage nie tylko najmlodszych,ale rowniez ich rodzicow.Ciekawa alternatywa.

Teatr Lalki i Aktora Pinokio w Łodzi

Adres90-503 Łódź, Kopernika 16
KontaktTelefon  
Strona www   www.pinokio.pl
Archiwum wydarzeń»