Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaRzeszówWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie › Bezpłatne warsztaty informatyczne dla mieszkańców Rzeszowa
Biblioteka / Inne

Bezpłatne warsztaty informatyczne dla mieszkańców Rzeszowa

2017-02-10 12:03

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich – Zarząd Okręgu w Rzeszowie zapraszają mieszkańców Rzeszowa w wieku 50+ na bezpłatne warsztaty informatyczne. Nabór uczestników na warsztaty informatyczne rusza 10 lutego 2017 r.

Zapraszamy mieszkańców Rzeszowa w wieku 50+ do udziału w ciekawych warsztatach informatycznych (również osoby niedowidzące, z niedosłuchem oraz z niepełnosprawnością ruchu).

Planowane są szkolenia na dwóch poziomach zaawansowania – dla osób rozpoczynających pracę z komputerem i Internetem (szkolenia od podstaw) oraz szkolenia dla osób znających podstawy obsługi komputera, które chcą w dalszym ciągu rozwijać swoje umiejętności. Jedna osoba może zostać zapisana tylko do jednej grupie szkoleniowej.

Zaplanowano 8 grup szkoleniowych dla ogółem 115. uczestników.

Miejsce szkolenia: Rzeszów, pracownia szkoleniowa Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 58a (mapki w załączniku).

Projekt związany z organizacją warsztatów informatycznych dla mieszkańców Rzeszowa w wieku 50+ otrzymał dofinansowanie przyznane przez Prezydenta Miasta Rzeszowa w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie ochrony zdrowia na 2017 r.

Informacje na temat szkolenia na stronie: www.wimbp.rzeszow.pl

Bożena Janda

Daty wydarzenia: od 2017-02-10 do 2017-03-26, od 2017-03-27 do 2017-03-30

Komentarze
  • W obecnych czasach trudno sobie poradzić bez podstawowej chociaż znajomości obsługi komputera. Dlatego pochwalam inicjatywę Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Z bezpłatnych warsztatów na pewno skorzysta wielu mieszkańców miasta.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

AdresRzeszów, Sokoła 13
KontaktBieżące wydarzenia»
Archiwum wydarzeń»