Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaRzeszówWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie › Ogólnopolski Konkurs „Bibliotekarz Roku 2016” – zagłosujmy na Podkarpackiego…
Biblioteka / Inne / Inne

Ogólnopolski Konkurs „Bibliotekarz Roku 2016” – zagłosujmy na Podkarpackiego Bibliotekarza

2017-04-21 11:57

Trwa głosowanie w II. etapie Ogólnopolskiego Konkursu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich „Bibliotekarz Roku 2016”. Województwo podkarpackie w konkursie reprezentuje Urszula Kopeć-Zaborniak – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Cieszanowie – pomysłodawczyni i osoba odpowiedzialna za realizację projektów związanych z modernizacją (dostosowanie dla osób starszych, niepełnosprawnych i rodzin z małymi dziećmi) i komputeryzacją (program MAK+, strona internetowa, katalog online, jedna elektroniczna karta biblioteczna) 4 placówek bibliotecznych oraz digitalizację zbiorów (Cieszanowska Biblioteka Cyfrowa, Cyfrowe Archiwum Tradycji Lokalnej), laureatka I Stypendium im. Olgi Rok dla bibliotekarzy z małych miejscowości za całokształt pracy.

Głosować może każdy do 10 maja 2017 r. na stronie portalu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich www.sbp.pl. Po wejściu na stronę portalu do głosowania, należy dokonać jednorazowej rejestracji i wypełnić krótki formularz. Pocztą e-mailową przesłane zostanie potwierdzenie rejestracji. Rejestracja z głosowaniem trwa nie więcej niż 2 minuty.

Proszę o oddanie głosu na kandydata z Podkarpacia – Urszulę Kopeć-Zaborniak.

Małgorzata Sierżęga – Przewodnicząca Zarządu Okręgu SBP w Rzeszowie

Data wydarzenia: od 2017-04-21 do 2017-05-10

Komentarze

    Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

    AdresRzeszów, Sokoła 13
    KontaktBieżące wydarzenia»
    Archiwum wydarzeń»