Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaRzeszówWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie › Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon 2017
Biblioteka / Inne / Inne

Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon 2017

2017-01-10 11:06

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zapraszają na XII. Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon, które odbędą się 7 lutego 2017 r. (godz. 9.00-14.00) oraz 8 lutego 2017 r. (godz. 9.00-13.00) w Hali Widowiskowo-Sportowej Podpromie, ul. Podpromie 10.

W ramach XII. Podkarpackich Targów Edukacyjnych EduSalon, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zorganizuje kiermasz książek, na który w tym roku przeznaczy blisko 4 tysiące książek. Uczestnicy targów będą mieli okazję skorzystać z bogatej oferty książek dla młodzieży, uczniów, studentów i dorosłych. Biblioteka zaproponuje również książki dla najmłodszych. Na Czytelników będą czekały: poradniki, opracowania literackie, biografie, a także literatura piękna. Zainteresowani odnajdą książki i podręczniki, którymi będą mogli uzupełnić własne księgozbiory.

Książki będzie można zakupić już od złotówki.

Zainteresowani otrzymają również bezpłatne materiały informacyjne o usługach, godzinach otwarcia i ofercie kulturalnej proponowanej w placówkach WiMBP w Rzeszowie oraz będą mogli wziąć udział w minikonkursie czytelniczym. Do wygrania książki Elżbiety Wojnarowskiej „Okularnica”, wydane przez Podkarpacki Instytut Książki i Marketingu w Rzeszowie www.instytutksiazki.rzeszow.pl

Data wydarzenia: od 2017-02-07 do 2017-02-08

Komentarze
  • Obecnie w edukacji wiele się dzieje, czy dobrego to raczej wątpię, ale może głównie z tego powodu warto wybrać się na targi edukacyjne, żeby czegoś się dowiedzieć. Tylko czy organizatorzy w tym chaosie informacyjnym znajdą wiadomości, które tak interesują rodziców.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

AdresRzeszów, Sokoła 13
KontaktBieżące wydarzenia»
Archiwum wydarzeń»