Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaSzczecinAZOTY ARENA SZCZECIN › LemON w trasie promującej album „TU”.
Hala widowiskowa / Koncert

LemON w trasie promującej album „TU”.

2017-03-19 12:22

Polsko-łemkowsko-ukraiński zespół założony w 2011 roku stał się hitem na polskiej scenie muzycznej. LemON wypracował swój własny styl, który jak się okazało, przypasował szerokiemu gronu odbiorców. „TU” jest ich czwartym albumem.
Zespół w 2012 roku wygrał III edycję programu Must Be the Music. Tylko muzyka. W 2013 roku podczas Eska Music Awards 2013 wygrali w kategorii „Najlepszy album” , a podczas Eska Music Awards 2014 wygrali w kategorii „Najlepszy zespół”.

Koncert odbędzie się 6 kwietnia 2017 r. o godzinie 19:00 w Azoty Arenie w Szczecinie. Bilety w cenie 59-69 zł.

Data wydarzenia: 2017-04-06

Komentarze
  • Od czasu kiedy zespół Lemon pojawił się w trzeciej edycji programu Must Be The Music Tylko muzyka ich kariera zaczęło rozwijać się w bardzo szybkim tempie. Zespół bardzo dużo koncertuje, można posłuchać muzyków grających na żywo, wiadomo, że ta forma jest najciekawsza dla fanów.

  • Przyznam, że gdy pierwszy raz usłyszałam o tym zespole, a było to przy okazji wygrania przez nich jednego z programów telewizyjnych, uprzedziłam się do zespołu - stwierdziłam, że zapewne jest to jeden z wielu zespolików, no bo jaki poważny zespół, aspirujący do odrobinkę bardziej wymagającej publiczności, mógłby wpaść na tak idiotyczny pomysł, aby nazywać się "Cytryna"? Ale po już paru ładnych latach na polskim rynku muzycznym trzeba przyznać - nie jest źle :)

AZOTY ARENA SZCZECIN

Adres71-245 Szczecin, Władysława Szafera 3
KontaktEmail   biuro@arenaszczecin.pl
Strona www   http://azotyarena.pl/
Archiwum wydarzeń»