Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaSzczecinFilharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie › Legenda polskiego bluesa - Dżem akustycznie w Szczecinie
Filharmonia / Koncert

Legenda polskiego bluesa - Dżem akustycznie w Szczecinie

2017-03-18 18:00

Dżem, czyli królowie polskiego bluesa, ponadczasowe piosenki, genialne teksty, a przede wszystkim wyjątkowe historie. Zespół powstał na początku lat 70. i w krótkim czasie rozkochał w sobie polską publikę. Ich rockowo-bluesowe brzmienie sprawiło, że stali się jedyni w swoim rodzaju. Na ich koncie jest wiele piosenek niezapomnianych czyli m.in. „List do M.”, „Wehikuł czasu” czy „Whisky”. Te utwory są standardem przy każdym ’’ognisku”.

Tym razem Dżem zagra akustycznie. Już 26 marca 2017 r. o godzinie 19:00 w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Bilety w cenie 140 zł.

Data wydarzenia: 2017-03-26

Komentarze
  • DŻEM to coś więcej niż muzyka. To kult, styl życia i prawdy, które każdy z nas adoptuje do swojego życia. Fenomenalny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało :)

  • O takiej legendzie polskiego bluesa jak zespół Dżem nie sposób zapomnieć. To po części zasługa charyzmatycznego wokalisty Ryśka, którego już nie ma z nami, po części niezapomnianych piosenek, które zespół wykonuje to dziś. Koncert zespołu to wydarzenie którego nie warto pominąć.

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Adres70-515 Szczecin, Małopolska 48
KontaktTelefon   48 91 430 95 10
Strona www   www.filharmonia.szczecin.pl
Archiwum wydarzeń»