Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaTomaszów MazowieckiKino Helios Galeria Tomaszów › Kultura Dostępna w Kinie Helios w Tomaszowie Maz.
Kino

Kultura Dostępna w Kinie Helios w Tomaszowie Maz.

2017-09-03 09:08

Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. W każdy czwartek o godzinie 18:00 w kinie Helios w Tomaszowie Mazowieckim, będą Państwo mieli okazję zobaczyć znakomite produkcje filmowe w rewelacyjnej cenie 10 złotych!

7 Września o godzinie 18:00 zagramy dla Państwa film „Gwiazdy”.

Posiadający polsko-niemieckie korzenie Jan Banaś (Mateusz Kościukiewicz) dorasta na Śląsku. Od dzieciństwa jego największą pasją jest piłka, a największym rywalem... oddany kumpel Ginter (Sebastian Fabijański). Z czasem rywalizacja przyjaciół przenosi się z podwórka na stadiony śląskich klubów – Polonii Bytom i Górnika Zabrze. A to nie koniec ich zmagań. Prawdziwe emocje zaczynają się, gdy w życiu gwiazd sportu pojawi się piękna Marlena (Karolina Szymczak). Walczący o jej względy Jan i Ginter szybko odkrywają, że w grze o miłość nie obowiązują żadne przepisy. Kiedy ciężka kontuzja kończy karierę Gintera, a samego Banasia przybliża do składu "orłów Górskiego", bohater staje przed trudnym, życiowym wyborem. Stawką jego decyzji będzie udział w olimpiadzie i piłkarskich mistrzostwach świata.

Zakup biletów na wydarzenie:

http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/9364/Gwiazdy

Zwiastun:

http://www.helios.pl/film/zwiastuny/9364

Data wydarzenia: 2017-09-07

Komentarze

    Kino Helios Galeria Tomaszów

    Adres97-200 Tomaszów Mazowiecki, Warszawska 1
    KontaktBieżące wydarzenia»
    Archiwum wydarzeń»