Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaWarszawaBiblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy › Do szuflady? - spotkanie z Marianną i Arturem Dróżdż
Biblioteka / Spotkanie / Spotkanie autorskie

Do szuflady? - spotkanie z Marianną i Arturem Dróżdż

2017-01-11 15:12

18 stycznia o godz. 18.00 zapraszamy do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 11, przy ul. E. Ciołka 20 na spotkanie poetyckie z Marianną i Arturem Dróżdż.

Pasją Pani Marianny i Pana Artura jest poezja. Pani Marianna tak napisała o sobie:
"Emerytką jestem sobie, mieszkam w domku na Bemowie. A, o wiek pewnie spytać chcecie – mnie nie wypada, jako kobiecie. Ekonomistą z zawodu jestem, ale mam także inną profesję – społeczną, bez gwarancyjnych listów: „najlepszy lekarz wśród ekonomistów”. Więc dam Wam dzisiaj dobra radę: do mnie nie chodźcie po poradę". 

Artur Dróżdż jest z zawodu farmaceutą, tak pisze o swojej pasji:
„Kiedy w aptece jest wolna chwila. Sobie i innym życie umilam składając rymy – jeżeli chcecie, to je niebawem poznać możecie”.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu "Do szuflady?".

https://www.facebook.com/events/858456174296306/

Data wydarzenia: 2016-01-18

Komentarze
  • Myślę, że sporo osób tworzy do szuflady. To takie hobby, któremu oddaje się coraz większa rzesza osób, szczególnie starszych. Osoby młode, które piszą myślą raczej o wydaniu swojej twórczości.

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Adres01-003 Warszawa, al. Solidarności 90
KontaktArchiwum wydarzeń»
SEN NOCY LETNIEJ

NOWY SEZON W TEATRZE WIELKIM/OPERZE NARODOWEJ PRZEDSTAWIA SIĘ NIEZWYKLE INTERESUJĄCO. BĘDĄ ZACHWYCAJĄCE PREMIERY, BALETY, OPERY, WYDARZENIA SPECJALNE. DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO. CZY WYBRAŁEŚ JUŻ, NA CO SIĘ WYBIERZESZ? MAŁA PODPOWIEDŹ: 24 CZERWCA 2017 ROKU ODBĘDZIE SIĘ SPEKTAKL PT. SEN NOCY LETNIEJ… więcej ...

Najczęściej przeszukiwane
Kina w Warszawie
Opera w Warszawie
Teatry w Warszawie