Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaWarszawaBiblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy › Przedstawienie dla dzieci pt. "Mikołaj z Aniołami"
Biblioteka / Inne / Inne

Przedstawienie dla dzieci pt. "Mikołaj z Aniołami"

2016-12-09 10:47

W piątek 16 grudnia o godz. 17.30 w Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 36 przy ul. Redutowej 48 odbędzie się przedstawienie Teatru Dukat pt. „Mikołaj z Aniołami”.

Jest to interaktywny program artystyczny prowadzony z udziałem dziecięcej publiczności. Podczas przedstawienia piękna postać Anioła wprowadzi publiczność w uroczystą atmosferę oczekiwania na Świętego Mikołaja. Nauczy młodą publiczność piosenki, aby uroczyście przywitać zimowego gościa, który włączy dzieci do wspólnej zabawy. Całość ubarwiona jest wesołą atmosferą i zimowymi piosenkami.

 

Data wydarzenia: 2016-12-16

Komentarze
  • Przedstawienie Teatru Dukat pt. „Mikołaj z Aniołami” daje świetną możliwość interakcji aktorów z dziecięcą publicznością. Dzieci uwielbiają takie rozrywki. Wszyscy wiemy, jak szybko się nudzą i ciągle potrzebują nowych bodźców, a takie urozmaicenie jest jak najbardziej wskazane.

  • Do tego jeszcze ciekawa fabuła nawiązująca do świąt Bożego Narodzenia, na które dzieci z takim utęsknieniem czekają, sprawia, że przedstawienie cieszyć się będzie wysoką frekwencją.

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Adres01-003 Warszawa, al. Solidarności 90
KontaktArchiwum wydarzeń»
Dziękuję ci koniu

Pokazujemy wewnętrzne piękno starego konia, ale i jego oryginalną urodę. Każdy, kto zdecydował się na opiekę nad koniem, aż do jego odejścia „na niebieskie pastwiska” wie, że kontakt z takim stworzeniem daje nie mniej radości niż sukcesy sportowe czy szalone galopy. To ciche rżenie, które wita nas… więcej ...

Najczęściej przeszukiwane
Kina w Warszawie
Opera w Warszawie
Teatry w Warszawie