Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaWarszawaBiblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy › Spotkanie z Albertem Jawłowskim
Biblioteka / Spotkanie / Spotkanie autorskie

Spotkanie z Albertem Jawłowskim

2016-12-02 13:02

15 grudnia 2016 roku o godz. 18.00 „Klub Podróżnika” w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 51 przy ul. Bielskiego 3 zaprasza na spotkanie z Albertem Jawłowskim.

Nasz gość jest członkiem Polsko-Syberyjskiej Grupy Roboczej przy wydziale Artes Liberales UW. Po raz pierwszy pojechał do Buriacji w 2007 roku, pracował w terenie również w Kraju Zabajkalskim, na Ałtaju i w Jakucji. Zajmował się badaniem i teorią kultury popularnej. Jest autorem artykułów naukowych i popularnonaukowych, scenariuszy filmowych i telewizyjnych oraz książek „Święty ład. Rytuał i mit mundialu” i „Dawno temu w Galaktyce Popularnej” oraz najnowszej „Milczący lama. Buriacja na pograniczu światów”.

 

Data wydarzenia: 2016-12-15

Komentarze
  • Z sylwetką Alberta Jawłowskiego do tej pory się nie zetknęłam, ale po krótkiej notce, zamieszczonej do opisu wydarzenia, wnioskuję, że to interesująca postać, która w sposób pasjonujący opowiada o swoich zainteresowaniach. Te zainteresowania są bliskie i mnie.

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Adres01-003 Warszawa, al. Solidarności 90
KontaktArchiwum wydarzeń»